reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hej :) fajnie, że dołączyłaś. ja mam 32 i 11-letniego syna. Jestem ciekawa jak bardzo ta ciąża będzie się różnić od poprzedniej. Chociażby z racji tego, że jestem o dekadę starsza...

No i chyba wiem na co mam ochotę do jedzenia. Pieczone ziemniaki z jajkiem sadzonym :errr:
Myślę że będzie nam łatwiej bo 11-latki to już nie takie małe dzieci:biggrin2: Szczerze podziwiam wszystkie przyszłe mamy które mają maluchy w domu :tak:
 
Cześć dziewczyny!
Wygląda na to że i ja dołączę do Was. Mam 38 lat i w domu 11 letnią córę. Nie mam jeszcze 100% pewności bo nie byłam jeszcze u lekarza - wizytę mam na 3 grudnia. Ale podwójny test z dwoma kreskami ( co prawda te drugie trochę blade) i zrobiona beta 1100 - dają już nadzieję Po za bolącymi piersiami - objawów brak.
Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży ale myślę że z Wami szybko sobie przypomnę
Witaj :) też idę na wizytę 3 grudnia. Będziemy się wspierać.
 
Hej dziewczyny. Dołączam się. Termin mam na 13 lipca :) To moja 3 ciąża :/ planowana ale nie do końca teraz... ale cóż wyskoczyło nam teraz to musimy się cieszyć z tego co jest :) Czuję tylko że nie będzie lekko. Syn w pierwszej klasie córka w przedszkolu, ja praca , dom i cała reszta na mojej głowie. Mąż 3 tygodnie w trasie, tydzień w domu. I tak trwać to będzie do kwietnia :(
Witaj :) Mam podobnie tylko córka w 1 klasie a syn w przedszkolu :) - i oczywiście gratuluję :)
 
Witaj :) Mam podobnie tylko córka w 1 klasie a syn w przedszkolu :) - i oczywiście gratuluję :)

Fajnie. Wchodząc na to forum byłam pewna że będą same kobiety które spodziewają się pierwszego dzidziusia. A tu jednak jest sporo które są drugi i trzeci raz w ciąży. Chyba jedna jest i w czwartej ciąży :)
Ja jestem w trzeciej a poschizowana jak w pierwszej :) ogólnie każdą swoją ciążę bardzo przeżywam i staram się by wszystko było jak najlepiej. Mam bzika na tym punkcie :)
 
Fajnie. Wchodząc na to forum byłam pewna że będą same kobiety które spodziewają się pierwszego dzidziusia. A tu jednak jest sporo które są drugi i trzeci raz w ciąży. Chyba jedna jest i w czwartej ciąży :)
Ja jestem w trzeciej a poschizowana jak w pierwszej :) ogólnie każdą swoją ciążę bardzo przeżywam i staram się by wszystko było jak najlepiej. Mam bzika na tym punkcie :)
To normalne ja też wszystkim się przejmuję ale staram się wrzucić na luz - będzie co ma być ja tylko mogę zrobić wszystko co mogę żeby jak najlepiej dbać o siebie :). U mnie termin wypada na 31.07 więc mam jeszcze same początki - wizyta 20.12 więc jeszcze to wszystko takie mało realne u mnie :) Niby na teście ( a nawet 4) II kreski ale jeszcze to do mnie nie dociera :)
 
reklama
No do mnie też nie docierało dopóki na usg nie zobaczyłam pęcherzyka. Ogólnie bardzo dobrze się czułam aż do przedwczoraj. Od piątku czuję się fatalnie. Nudności pół dnia i poranne mdłości, straszny ból wszystkich dolnych zębów :( bóle głowy i podrzusza i tak na zmianę. Ciągle coś. Ja mam termin na 13 lipca. 7w1d. U lekarza byłam w piątek tydzień temu. To był 6 tydzień serduszko jeszcze nie biło.
 
Do góry