reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
dzieewczynki jestescie cudowne bardzo wam za wszystko dziekuje i zycze wam wszystkiego co najlepsze bo kazda z osobna z was na to zasluguje. zycze wam spokojnych ciąż i szczesliwych rozwiązań. cieszcie się kazdym dniem [emoji173] bede tesknic [emoji173][emoji26][/QUOTE]

strasznie mi przykro :( miałam nadzieję, że już nie będzie złych wieści :( trzymam kciuki za kolejne cykle. Wierzę, że jeszcze zawitasz tutaj poinformować nas, że będziesz np. wrześniówką. Życzę Ci tego...
 
no i kicha... duzo krwi i skrzepy bol brzucha.. takze finał...

Cooooo? Skrzepy??? O nieee:(
Myślałam że chociaż tobie się uda
Jak coś to pisz nawet na priv.
Jesteś mloda szybko cię zdiagnozują i już niedługo przywitasz maleństwo
Choć może tamto poronienie to po prostu przypadek a teraz to organizm nie był gotowy po wcześniejszym poronieniu więc wszystko jest mozliwe
 
Cooooo? Skrzepy??? O nieee:(
Myślałam że chociaż tobie się uda
Jak coś to pisz nawet na priv.
Jesteś mloda szybko cię zdiagnozują i już niedługo przywitasz maleństwo
Choć może tamto poronienie to po prostu przypadek a teraz to organizm nie był gotowy po wcześniejszym poronieniu więc wszystko jest mozliwe
ja wierze ze tobie rowniez sie uda.

nie mam sily nie wiem co mam robic i myslec i w ogole co ze soba zrobic :( nie bede tu zasmucac watku dziewuszki. trzymajcie sie.
 
ja wierze ze tobie rowniez sie uda.

nie mam sily nie wiem co mam robic i myslec i w ogole co ze soba zrobic :( nie bede tu zasmucac watku dziewuszki. trzymajcie sie.
Laska, wiesz co masz robic! Byka za rogi. Daj sobie czas na żałobę a pozniej do dziela! Dobry ginekolog, badania.. i 2019 wciaz jest Twoim rokiem!
 
No właśnie o to chodzi - że nie ma przymusu, bo ciało matki samo wie jak jest dobrze. A kiedyś była chyba taka „moda” i pamietam, że moje koleżanki się bardzo stresowały, że się budzą w „zakazanej” pozycji, bo po prostu przez sen się przekręcały.
Dokładnie. Poza tym to dotyczy raczej późnej ciąży. A z ciekawostek. Moja kuzynka mogła leżeć tylko na plecach, inaczej odplywala, się położne dziwily na ktg ;)
no i kicha... duzo krwi i skrzepy bol brzucha.. takze finał...
Kochana, idź na usg choć by po to by potwierdzić czy wszystko ok. Przytulam
A potem na chłodno badania koniecznie.
 
reklama
Dokładnie. Poza tym to dotyczy raczej późnej ciąży. A z ciekawostek. Moja kuzynka mogła leżeć tylko na plecach, inaczej odplywala, się położne dziwily na ktg ;)

Kochana, idź na usg choć by po to by potwierdzić czy wszystko ok. Przytulam
A potem na chłodno badania koniecznie.
lekarka powiedziala ze mam przyjsc za 2 tyg chyba ze krwawienie bedzie mnie przerazalo to wtedy na IP... Ale jest tak samo jak miesiac temu wiec nie bede robic paniki... i tak moja wizyta tam nic nie da... boje sie jechac i dowiedziec sie ze pecherzyk tam jeszcze jest ale ze nic wiecej sie nie da zrobic.. poprostu nie chce wiem ze nie ma juz ratunku :(
 
Do góry