reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witam Nowe Mamusie :)

Przysnęłam na godzinę a wy tu o jedzeniu :) smaka mi narobilyscie na mnóstwo rzeczy. U mnie dziś pierś z kurczaka z kaszą i warzywami :)

Przespałam się i czuję się jeszcze gorzej. Kręci mi się w głowie. Na szczęście Mąż niedługo wraca.
 
Poszlam po zakupy. I zamarzył mu się śledź w śmietanie. Generalnie uwielbiam śledzie, ryby. Podeszłam do lodówek w sklepie, popatrzyłam na te wszystkie opakowania śledzi. Śniadanie podeszło mi do gardła i zrezygnowałam :/. Ale plus jest taki, że wyhaczyłam wedlowskie ptasie mleczko w promocji i nie omieszkałem się zaopatrzyć :-)). Zamelinowałam się w kuchni, co by dzieciom smaka nie robić i się delektuję.
 
I ja się bardzo cieszę, że mnie omija ta cala ciążowa napinka (moja siostra nazywa to ciążową sraczką pierwszego trymestru hehe). W pierwszej ciąży doświadczyłam tego level hard. Nie chce zeby moja ciaza odbiła sie na moich Maluchach. I tak sie odbiją z nawiązką narodziny rodzeństwa. Na pewno to przeżyją. Będą się musiały odnaleźć w sytucji ktora nie bedzie dla nich prosta. Mam wrazenie, ze nawet teraz jestem dla moich dzieci bardziej. Wlasnie ide po moich chlopcow do przedszkola i po obiecałam im takiego mega wypasionego pachnącego paczka, jako ze przez caly tydzien poszczą od słodkości ;-).

Ja mam nadzieję,że to minie. Bardziej to spowodowane takim szokiem cały czas, niepewnością. Czułam się pewniej w poprzednich ciazach, jak wiedziałam,że mam mdłości, że ten progesteron ok...ale to tylko moje urojenia,pewnie nie ma reguły. Chce już iść do lekarza.

Musicie jeszcze chwilę wytrzymać :rofl:


SlodkaTrojeczka
Ja w pierwszej ciąży czułam w mieszkaniu, co który sąsiad gotuje Do kuchni nie wchodziłam 5 miesięcy
 
reklama
Do góry