reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Właśnie wróciłam od lekarza pęcherzyk ciążowy 9.5 mm nic więcej nie widać dzisiaj 5+2. Kolejna wizyta 6.12 powinno być serduszko i wóz albo przewóz
 
Przepraszam Was ale nie czytałam całego wątku od początku bo nie miałam jak przy małej. Mam więc pytanie czy są tu jeszcze mamy które mają roczna pociechę w domu? Z tego co kojarzę od momentu jak dołączyłam to jest jedna mama. Więcej nie pamiętam. Jak sb więc dajesz radę z podnoszeniem dzieciatka? Robisz to czy raczej nie? Bo ja póki co mała noszę tak jak dawniej, i zastanawiam się czy nie zrobię tym jakiejś krzywdy drugiej dzidzi.
Ja mam roczną córkę i 2,5-letniego syna, tak jak w poprzedniej ciąży byłam zmuszona nosić, tak i teraz będę, wszystko z głową, oczywiście zminimalizować ale nie ucieknie się od tego :/
 
Kurczę ja właśnie myślę żeby jeszcze gdzieś wyskoczyć tak we dwoje na jakiś wywczas ale nie bardzo wiem czy to będzie dobry pomysł. W sensie samolot, wyższa temperatura w innym kraju.
Ja celuje w wyjazd na marzec. To bedzie dobry czas mysle.. oczywiscie jak wszystko bedzie ok[emoji16] my to w ogole lubimy sie poszlajac.. a moja ginekolog twierdzi, ze do 5 godzin to bez problemow[emoji39][emoji39][emoji39]. Pamietam, ze w ciazy ze Stefem tez bylismy na "ostatnim samotnym" wyjedzie i bylo SUPER.
 
reklama
Do góry