reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

hej dziewczynki ja juz po wizycie... lezec lezec i jeszcze raz lezec... duphaston + luteina zero nerwow i wysilku... z usg wychodzi ze 6 tydzien serduszka narazie brak z terminu miesiaczki powinien byc 7+4 ale gin powiedziala ze jak w zeszlym miesiacu btlo poroninenie to cykl byl rozlegulowany i do zaplodnienia doszlo pozniej... krwawienie nie ustalo ale od strony macicy wszytsko wporzadku. takze musze odpoczywac i wierzyc ze sie uda...

Tez czekałam na wiadomość od Ciebie. A kiedy masz następna wizytę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co pisałaś (o becie i testach) to wynikało, że z 2tyg młodsza musi być, więc trzymam kciuki :biggrin2:

Ja dziś stałam w autobusie, potem prędko po dzieci i mnie zaczęło ciągnąć jak na @... pierwsze co w domu to do łazienki :szok: ale nie, nie ma krwi.
Ja dzisiaj Ankę podniosłam i chciała się przytulać więc ja chwilę nosiłam i mi zasnęła na rękach i też tak mnie zabolało ale już nie boli ale odrazu do WC i tak co chwilę w WC sprawdzalam
 
@lili91 Kochana, kobiety są na prawdę silne [emoji173]️ Damy radę! Ty tez dasz!

Moja corka miala 9 miesięcy, jak zaszłam w ciążę bliźniaczą. Musiałam się oszczędzać, ale przy takim Maluchu nie zawsze bylo to możliwe :-). I jakos poszło. Teraz córka ma 4 lata, chlopcy mają 3 lata, a mnie się zamarzyło czwarte ;-).
O woow no to rzeczywiście miałas chyba niezły hardcore
 
Ja dzisiaj Ankę podniosłam i chciała się przytulać więc ja chwilę nosiłam i mi zasnęła na rękach i też tak mnie zabolało ale już nie boli ale odrazu do WC i tak co chwilę w WC sprawdzalam
Noo, a do tego jeszcze teraz śluzu sporo i pierwsze co przy odczuciu, że krew spływa :szok::rofl: Ech ta psychika
 
Ja jakoś nie mam zachcianek narazie i podziwiam was dziewczyny które macie małe dzieciaczki że ogarniacie to wszystko powiem wam że moje poukładane wygodne życie przejdzie rewolucję jak wszystko pójdzie dobrze :D
 
Ja jakoś nie mam zachcianek narazie i podziwiam was dziewczyny które macie małe dzieciaczki że ogarniacie to wszystko powiem wam że moje poukładane wygodne życie przejdzie rewolucję jak wszystko pójdzie dobrze :D
Ja myślę dokładnie tak samo. To będzie wielka zmiana, ale odkąd jestem w ciąży to naprawdę jej zapragnęłam :)
 
Ja myślę dokładnie tak samo. To będzie wielka zmiana, ale odkąd jestem w ciąży to naprawdę jej zapragnęłam :)
Ja też jestem gotowa na to poświęcenie zrobiłam to trochę dla mojego M bo syna mam z poprzedniego związku a wiem że on będzie fajnym tatą my podróżujemy na motocyklu i z tego będzie chyba najtrudniej mi zrezygnować ale jestem na to gotowa :)
 
Hej ! :) Od wczoraj zbieram się żeby do Was dołączyć i wreszcie się zebrałam. To moja pierwsza ciaza, ktora jest dla nas nie malym zaskoczeniem. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u lekarza. 6t5d wg OM. Na usg jest już bijące serduszko, termin na 12.07.2019. Lekarz wyznaczył termin kolejnej wizyty na 5.12. Bardzo tu u Was miło, mam nadzieję że uda mi się aktywnie uczestniczyć we wszystkich rozmowach, bo na codzień sporo pracuje a jak już wracam po pracy to sen atakuje mnie odrazu po wejściu do domu, natomiast rano przed pracą swój wolny czas spędzam w toalecie w związku z porannymi mdlosciami..
 
reklama
Ja też jestem gotowa na to poświęcenie zrobiłam to trochę dla mojego M bo syna mam z poprzedniego związku a wiem że on będzie fajnym tatą my podróżujemy na motocyklu i z tego będzie chyba najtrudniej mi zrezygnować ale jestem na to gotowa :)
My w przyszłym roku mieliśmy leciec na dwa tygodnie do USA, do przyjaciół. Już szykowaliśmy się na wyrabianie wiz, miała być 30 w Las Vegas :D
Teraz wiem, że najpiękniejszy prezent jaki mogłabym dostać to dziecko :) A do Stanów polecimy w trójkę, za jakiś czas :)
 
Do góry