reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Córeczka ma aberracje, uszkodzone dwa chromosomy co spowodowało ciężkie wielowadzie. Jesteśmy pod opieka hospicjum, wiele miesięcy spędziliśmy w szpitalu, teraz już do końca chcemy być w domku. Długo się zastanawialiśmy czy to jest dobry czas na ciąże ale jakby corka od nas odeszła to mając maluszka może jakoś łatwiej będzie.


Dokładnie tak jak dziewczyny piszą idź szybko, to nie jest ładny wynik, napewno dostaniesz na to leki

Siedzę i dumam, co by tu napisać, ale czasami słowa to za mało [emoji20] Życzę dużo siły i wysyłam pozytywne wibracje.
 
Część lipcówki!

Moja ciąża to niezłe zaskoczenie, poszłam wczoraj do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne a wyszłam ze skierowaniem na bętę. Beta 3700 tak więc 5/6 tydzień, póki co sam pęcherzyk wielkości 7mm, kolejna wizyta 30 listopada, wtedy powinien być już widoczny zarodek i serduszko. Terminu dokładnego nie znam bo nie dostałam jeszcze okresu po poprzedniej ciąży. W domu mam już 2,5-letniego synka i roczną córeczkę i szczerze mówiąc jestem przerażona jak sobie z tym wszystkim dam radę!

Postaram się nadrobić Wasze posty i życzę samych owocnych wizyt :)

Trójka maluchów w domu to będzie wyzwanie, ale jednocześnie dużo dużo miłości. Gratulacje
 
Witajcie Drogie Mamusie :)

W poniedziałek dowiedziałam się,że prawdopodobnie w lipcu zostanę poraz trzeci mamą. Byłam zaskoczona! Ale o tym,może innym razem. Plizzzzz....napiszcie mi proszę, czy z tej okazji mogę jutro iść na malowanko włosów??? Czy są jakieś przeciwskazania? Pamiętam,że w 2 poprzednich ciążach jakoś akurat nie musiałam się farbować....no a teraz wizyta umówiona już od przeszło miesiaca i nie wiem co robić
 
Witajcie Drogie Mamusie :)

W poniedziałek dowiedziałam się,że prawdopodobnie w lipcu zostanę poraz trzeci mamą. Byłam zaskoczona! Ale o tym,może innym razem. Plizzzzz....napiszcie mi proszę, czy z tej okazji mogę jutro iść na malowanko włosów??? Czy są jakieś przeciwskazania? Pamiętam,że w 2 poprzednich ciążach jakoś akurat nie musiałam się farbować....no a teraz wizyta umówiona już od przeszło miesiaca i nie wiem co robić
Można farbowac w ciąży. Najlepiej PO pierwszym trymestrze i najlepiej bez amoniaku.
No i gratulacje
 
Hmmm...tylko pytanie jakie są przeciwwskazania? Czy chodzi o zapach? Czy o przenikanie przez skórę? W salonie, to chyba będą mieli farbę bez amoniaku, coo???? Dwie poprzednie ciążę malowałam włosy ciągle, ale w II i III trymestrze i tak cyrklowalam, żeby jeszcze przed porodem na świeżo być, co by później być ładna mama :D
 
reklama
Hmmm...tylko pytanie jakie są przeciwwskazania? Czy chodzi o zapach? Czy o przenikanie przez skórę? W salonie, to chyba będą mieli farbę bez amoniaku, coo???? Dwie poprzednie ciążę malowałam włosy ciągle, ale w II i III trymestrze i tak cyrklowalam, żeby jeszcze przed porodem na świeżo być, co by później być ładna mama :D
O przenikanie ale też w ciąży przez.hormony włosy mogą inaczej reagować. Spytaj w salonie o ten amoniak. Też zależy co robisz bo jak z ciemnych na blond to raczej nie bardzo bo to dość silny środek no i przenika przez skórę. Poczytaj na mama ginekolog chyba o tym pisała
 
Do góry