reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Och, dziękuję Wam bardzo. Jeszcze dla pewności zapytam: Czy tę receptę tylko endo mi przepisze, czy lekarz rodzinny też? Zadzwonię jutro do Luxmedu i zapytam o wolny termin na jutro, może mi coś znajdą.
 
reklama
Córeczka ma aberracje, uszkodzone dwa chromosomy co spowodowało ciężkie wielowadzie. Jesteśmy pod opieka hospicjum, wiele miesięcy spędziliśmy w szpitalu, teraz już do końca chcemy być w domku. Długo się zastanawialiśmy czy to jest dobry czas na ciąże ale jakby corka od nas odeszła to mając maluszka może jakoś łatwiej będzie.


Dokładnie tak jak dziewczyny piszą idź szybko, to nie jest ładny wynik, napewno dostaniesz na to leki

Jestem dla Ciebie pełna podziwu. Mam nadzieje, że wspólnie spędzone chwile zostaną z wami już na zawsze.
 
Och, dziękuję Wam bardzo. Jeszcze dla pewności zapytam: Czy tę receptę tylko endo mi przepisze, czy lekarz rodzinny też? Zadzwonię jutro do Luxmedu i zapytam o wolny termin na jutro, może mi coś znajdą.

Lek teoretycznie może Ci wypisać ginekolog, rodzinny czy endokrynolog. Lekarze rodzinni czasami są niechętni leczeniu ciężarnych wiec różnie może być. Jakbyś dostała termin na piątek to tez może być, ważne żeby tego nie zaniedbać ale jeden dzień niewiele zmieni.
 
Witajcie dziewczyny :) "delikatnie" dopisałabym się do Was. U mnie to jeszcze bardzo świeża sprawa :) test zrobiłam wczoraj (dzień po spodziewanej @) wyszła blada druga kreska- jutro testuję drugi raz dla pewności - jeśli się wszystko dobrze potoczy to będę kończyć miesiąc lipiec ( termin na 31.07). Wizytę mam już co prawda umówioną bo do mojego gina miesiąc kolejki więc wolałam zaklepać termin więc do 20.12 muszę wytrzymać w niepewności :)
 
Dobra, już opanowałam panikę. Jestem zapisana na jutro prywatnie do endokrynologa przez znanylekarz. Będzie dobrze. Dziękuję za Waszą szybką reakcję. Dziękuję i życzę Wszystkim dobrej nocy (dużo snu, mało nieprzyjemnych objawów:).
 
Cześć Dziewczyny, wygląda na to, ze i ja w lipcu przywitam kolejnego brzdąca. Na razie będę Was podgladac, a więcej napiszę po USG (wt/dr w przyszłym tygodniu, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy). Dużo zdrowia i spokoju dla Was.
Witaj :) powodzienia na wizycie. Mam nadzieję że zostaniesz z nami na stałe.
Witajcie dziewczyny :) "delikatnie" dopisałabym się do Was. U mnie to jeszcze bardzo świeża sprawa :) test zrobiłam wczoraj (dzień po spodziewanej @) wyszła blada druga kreska- jutro testuję drugi raz dla pewności - jeśli się wszystko dobrze potoczy to będę kończyć miesiąc lipiec ( termin na 31.07). Wizytę mam już co prawda umówioną bo do mojego gina miesiąc kolejki więc wolałam zaklepać termin więc do 20.12 muszę wytrzymać w niepewności :)
Gratulacje. Rozgość się :) to już mamy chyba caly lipiec obstawiony terminami porodów :)
 
Część lipcówki!

Moja ciąża to niezłe zaskoczenie, poszłam wczoraj do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne a wyszłam ze skierowaniem na bętę. Beta 3700 tak więc 5/6 tydzień, póki co sam pęcherzyk wielkości 7mm, kolejna wizyta 30 listopada, wtedy powinien być już widoczny zarodek i serduszko. Terminu dokładnego nie znam bo nie dostałam jeszcze okresu po poprzedniej ciąży. W domu mam już 2,5-letniego synka i roczną córeczkę i szczerze mówiąc jestem przerażona jak sobie z tym wszystkim dam radę!

Postaram się nadrobić Wasze posty i życzę samych owocnych wizyt :)
 
Część lipcówki!

Moja ciąża to niezłe zaskoczenie, poszłam wczoraj do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne a wyszłam ze skierowaniem na bętę. Beta 3700 tak więc 5/6 tydzień, póki co sam pęcherzyk wielkości 7mm, kolejna wizyta 30 listopada, wtedy powinien być już widoczny zarodek i serduszko. Terminu dokładnego nie znam bo nie dostałam jeszcze okresu po poprzedniej ciąży. W domu mam już 2,5-letniego synka i roczną córeczkę i szczerze mówiąc jestem przerażona jak sobie z tym wszystkim dam radę!

Postaram się nadrobić Wasze posty i życzę samych owocnych wizyt :)
Witaj :) ale masz fajne małe różnice wieku między dzieciaczkami. Pewnie lekko nie będzie ale na pewno dasz sobie świetnie radę!
 
reklama
Część lipcówki!

Moja ciąża to niezłe zaskoczenie, poszłam wczoraj do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne a wyszłam ze skierowaniem na bętę. Beta 3700 tak więc 5/6 tydzień, póki co sam pęcherzyk wielkości 7mm, kolejna wizyta 30 listopada, wtedy powinien być już widoczny zarodek i serduszko. Terminu dokładnego nie znam bo nie dostałam jeszcze okresu po poprzedniej ciąży. W domu mam już 2,5-letniego synka i roczną córeczkę i szczerze mówiąc jestem przerażona jak sobie z tym wszystkim dam radę!

Postaram się nadrobić Wasze posty i życzę samych owocnych wizyt :)
Wszystko bd dobrze, zobaczysz. Wiem że to tak strasznie wygląda ale kto da radę jak nie my kobiety. Ja również mam roczna córkę w domu i troszkę mnie to stresuje jak sb dam radę z dwojka maluchow w domu. Najważniejsze to szukać pozytywów w całej sytuacji.
 
Do góry