reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

moze teraz zbyt sie tym stresujesz.. pozwol sobie od tego odpoczac w sensie psychicznym... wiem ze tak latwo powiedziec w codziennym rytmie a moze bedziesz miala mozliwosc jechac gdzies z mezem na jakis weekendzik albo jak masz dzieci to odpraw je do dziadkow zostancie sami i odblokuj glowe ale ja i tak wierze ze ci sie uda [emoji106]
Właśnie nie mam jak i kiedy... Poza tym mieszkamy daleko od teściów i rodziców więc niestety. ;)
 
reklama
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Ja koło 30 tygodnia ciąży kompletowalam jak się nie myleo_O
 
4 miesiące temu byłam u endokrynologa, miałam podwyższony poziom cukru i kazała mnie brać leki przez 3 miesiące, po 2 miesiące przestałam brac leki bo po nich źle się czułam.. I wtedy z moim narzeczonym zaczęliśmy starac o dziecko..
Miesiąc temu miałam pobieranie krwi i wyniki były ok i z cukrem ok.. I tydzień temu znowu byłam u endokrynologa i przepisała receptę inny lek, ja narazie nie biorę tabletki jak okres nie przyjdzie..
Dlatego jak znowu mi się nie uda, to przestaniemy starać, najpierw zdrowie, brać leki przez 3 miesiące i w lutym muszę iść na pobieraniu krwi badanie THS, TF4, glukoza i inne..
Czyli z tarczyca walczysz jak i ja... JA BIORĘ EUTHYROX 75 wyniki mam super płaty są ok nawet WOLE mi się wchlonely... Mam nadzieję że leczenie dadzą rezultaty A jaki lek Ci przepisala ?
 
Powiem wam że jakoś jeszcze to domnie tak do końca nie dociera że będę mamą poraz drugi ... Już mniej się stresuje i wizytę mam 22.10 bo innego terminu nie miała więc pójdę 22.10 i później pewnie za trzy tygodnie.
Do mnie docierało w tedy kiedy czułam ruchy dziecka :tak: najpiękniejsze odczucia :yes:
 
Jak szybko poszło. Właśnie ja też miałam bóle krzyżowe i skurcze a na ktg nic się nie pisało i też nagle rozwarcie 6 cm ale niestety później stanęło i zaczęły się przeboje z tetnem. Słyszałam wiele takich historii. Nie wiem czemu nie są w stanie nam zaufać że naprawdę coś się dzieje a tylko ktg wierzą.

No ja już miałam oksytocynę przy łóżku ale się na nią nie zgodziłam. Poszło szybko ale pierwsze dziecko rodziłam 17 godzin. A tu cały poród 1h45min. Mąż się śmieje, że teraz samo wyskoczy :)
 
Czyli z tarczyca walczysz jak i ja... JA BIORĘ EUTHYROX 75 wyniki mam super płaty są ok nawet WOLE mi się wchlonely... Mam nadzieję że leczenie dadzą rezultaty A jaki lek Ci przepisala ?
Tarczyce na pewno nie mam bo mialam wynik THS i jest OK.. Ale zobaczymy za 3 miesiące jaki wynik będzie..
Lek to Metformax 500..
I nawet muszę schudnąć, bo mam mały problem z nadwagą.. [emoji87][emoji87][emoji87]
 
reklama
Do góry