reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Mój żałuję że córka jest jeszcze za mała bo tak to by dziadkowie kupili nowa konsole na gwiazdkę [emoji16] i że gdyby był chłopiec to miałby większe parcie na granie [emoji16]
 
reklama
ja mojemu narzeczonemu kopilam na dzien chlopaka konsole i powiem wam ze glupszego pomyslu nie moglam miec.... strzal w kolano... niby duzo nie gra ale jak widze doroslych facetow bo najczesciej gra z kumplem jakims jak wpadnie to wyglada to tak zalosnie ze szoj stare konie a przezywaja jak dzieci [emoji23] [emoji23] [emoji15]
 
ja to nie wiem czy wytrzymam z wiadomoscia o ciazy do swiat ale chcialabym zeby prztszli tesciowie dostali oprocz prezentow jeszcze jeden wspolny w ktorym byloby zdjecie z usg i np buciki ale to jeszcze ponad miesiac [emoji12] dlugo mowilam o rzuceniu palenia papierosow wiec jak sie dowiedzieli ze nie pale to chyba sie nie skapneli objawow tez nie mam. kawke sobie wypije jak przyjada wiec moze sie uda ukryc jeszcze troche tylko czy wytrzymamy z jezykiem za zebami[emoji85] [emoji87]
 
niech napisze list w imieniu corki do sw mikolaja [emoji23] [emoji23] moze mu sie skapnie hahhaha
Haha [emoji16] pewnie gdyby umiała pisać to by w to wszedł. No cóż musi poczekać, ale ciągle słyszę o nowej fifie. Kupilabym mu żeby miał radość ale pasuje na nową konsole tylko a nie taka jak my mamy.
 
ja to mam mega problem z prezentem dla moje facet [emoji36] chcialam mu kupic kamerke gopro bo co roku jezdzimy na narty a jego kamera ma juz dosc... ale w tym sezonie wiele pewnie nie pojezdzi wiadomo ze pojedziemy w gory ale juz na bank nie bedzjemy tak czesto jak w poprzednich latach i nie wiem czy to ma sens... [emoji25] z reszta ja w tym sezonie nie pośmigam na nartach [emoji26]
 
Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
 
Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
Tym bym się nie przejmowała w pierwszej ciąży poszłam do lekarki na NFZ powiedziała że serca niema i raczej nie będzie i wogole to po co ja tak szybko przyszłam ... Popłakałam się bo bardzo wierzyłam w ciążę . Zadzwoniłam załamana do mamy i ta odrazu umowila mnie prywatnie do innego lekarza prywatnie. Weszłam starszy dziadziuś naprawdę miał z 65/70lat . Zdabal mnie dokładnie zrobił cytologię i powiedział że ciąża jest idealna a serce moze pojawić się później i napewno się pojawi . Odpowiedziałam mu jak zostałam potraktowana i powiedział że taka lekarka powinna mieć zabrane prawo do wykonywania zawodu bo mogłam przez nią się załamać i stracić ciążę . Dał mi sobie wybrać kartę ciąży bo mial dwie różne . No i teraz mam piękna córeczkę .
 
reklama
Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
A w którym tygodniu jesteś?
 
Do góry