reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

moze teraz zbyt sie tym stresujesz.. pozwol sobie od tego odpoczac w sensie psychicznym... wiem ze tak latwo powiedziec w codziennym rytmie a moze bedziesz miala mozliwosc jechac gdzies z mezem na jakis weekendzik albo jak masz dzieci to odpraw je do dziadkow zostancie sami i odblokuj glowe ale ja i tak wierze ze ci sie uda [emoji106]
Właśnie nie mam jak i kiedy... Poza tym mieszkamy daleko od teściów i rodziców więc niestety. ;)
 
reklama
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Ja koło 30 tygodnia ciąży kompletowalam jak się nie myleo_O
 
4 miesiące temu byłam u endokrynologa, miałam podwyższony poziom cukru i kazała mnie brać leki przez 3 miesiące, po 2 miesiące przestałam brac leki bo po nich źle się czułam.. I wtedy z moim narzeczonym zaczęliśmy starac o dziecko..
Miesiąc temu miałam pobieranie krwi i wyniki były ok i z cukrem ok.. I tydzień temu znowu byłam u endokrynologa i przepisała receptę inny lek, ja narazie nie biorę tabletki jak okres nie przyjdzie..
Dlatego jak znowu mi się nie uda, to przestaniemy starać, najpierw zdrowie, brać leki przez 3 miesiące i w lutym muszę iść na pobieraniu krwi badanie THS, TF4, glukoza i inne..
Czyli z tarczyca walczysz jak i ja... JA BIORĘ EUTHYROX 75 wyniki mam super płaty są ok nawet WOLE mi się wchlonely... Mam nadzieję że leczenie dadzą rezultaty A jaki lek Ci przepisala ?
 
Powiem wam że jakoś jeszcze to domnie tak do końca nie dociera że będę mamą poraz drugi ... Już mniej się stresuje i wizytę mam 22.10 bo innego terminu nie miała więc pójdę 22.10 i później pewnie za trzy tygodnie.
Do mnie docierało w tedy kiedy czułam ruchy dziecka :tak: najpiękniejsze odczucia :yes:
 
Jak szybko poszło. Właśnie ja też miałam bóle krzyżowe i skurcze a na ktg nic się nie pisało i też nagle rozwarcie 6 cm ale niestety później stanęło i zaczęły się przeboje z tetnem. Słyszałam wiele takich historii. Nie wiem czemu nie są w stanie nam zaufać że naprawdę coś się dzieje a tylko ktg wierzą.

No ja już miałam oksytocynę przy łóżku ale się na nią nie zgodziłam. Poszło szybko ale pierwsze dziecko rodziłam 17 godzin. A tu cały poród 1h45min. Mąż się śmieje, że teraz samo wyskoczy :)
 
Czyli z tarczyca walczysz jak i ja... JA BIORĘ EUTHYROX 75 wyniki mam super płaty są ok nawet WOLE mi się wchlonely... Mam nadzieję że leczenie dadzą rezultaty A jaki lek Ci przepisala ?
Tarczyce na pewno nie mam bo mialam wynik THS i jest OK.. Ale zobaczymy za 3 miesiące jaki wynik będzie..
Lek to Metformax 500..
I nawet muszę schudnąć, bo mam mały problem z nadwagą.. [emoji87][emoji87][emoji87]
 
reklama
Do góry