reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja moja CC wspominam dość kiepsko trafiłam na niemiłe położne , dobrze że moja pani doktor miała dyżur to lepiej się czułam . I niepamietam momenty gdy mnie przewozili na salę po operacyjna podobno mama mnie pytała czy wszystko dobrze a ja jej odpowiedziałam że jest zajebis#$ ale tego nie pamiętam.
[emoji23] [emoji23] [emoji23] ale sie usmialam
 
reklama
Ale powiem wam że już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów , to jest takie cudowne uczucie ... Anna zawsze mocniej się ruszała jak słyszała disco polo i w sumie do tej pory usypia mi szybciej jak leci disco polo [emoji23]
moj narzeczony przerazony jest tymi ruchami w sensie jak beda juz wyczuwalbe dla niego mowil mi z takim przerazeniem w oczach ostatnio o tym ze myslalam ze sie posikam ze smiechu [emoji23] mowi do mnie ,, no jak, kurka dotkne brzucha twojego a bede czul swoje dziecko kosmos " hahahhaha to nasze pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla nas nowe ale duzo rozmawiamy wczoraj debatowalismy gdzie w sypialni postawimy lozeczko i jak powiedzialam mu ze bedziemy musieli sie zamienic stronami na lozku na ktorych spimy to nie byl zadowolony ale jak mu powiedzialam ze bedzie mi w nocy podawal dzidzie co 3h to sie zgodzil na zamiane [emoji23]
 
Też tak miałam hehe i od początku oglądałam na YouTube filmiki o wyprawach i powiem szczerze że mi to dużo pomogło hehe
nawet jakbym teraz zaczela kompletowac (nie mam nic bo to pieresza ciaza) to nie bardzo wiem od czego mialabym zaczac.. lozeczko wozek i ew jakies inne meble wolalbym kupic na koncu gdzies w 7-8mc ale eszystkie te pierdoly chcialabym.miec wczesniej nie na ostatnia chwile bo nie wiem jak bede sie przeciez czula moge nie miec sily pozniej
 
moj narzeczony przerazony jest tymi ruchami w sensie jak beda juz wyczuwalbe dla niego mowil mi z takim przerazeniem w oczach ostatnio o tym ze myslalam ze sie posikam ze smiechu [emoji23] mowi do mnie ,, no jak, kurka dotkne brzucha twojego a bede czul swoje dziecko kosmos " hahahhaha to nasze pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla nas nowe ale duzo rozmawiamy wczoraj debatowalismy gdzie w sypialni postawimy lozeczko i jak powiedzialam mu ze bedziemy musieli sie zamienic stronami na lozku na ktorych spimy to nie byl zadowolony ale jak mu powiedzialam ze bedzie mi w nocy podawal dzidzie co 3h to sie zgodzil na zamiane [emoji23]
Hehehe ja pamiętam jak mój położył rękę na brzuch a Anka wtedy tak mocno się wypieła ten biedny się tak wystraszył że az odskoczył ...
 
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Ja zaczęłam kompletowac powoli po badaniach polowkowych. Teraz na szczęście większość rzeczy mam bo od razu wiedzieliśmy że będziemy chcieli starać się o drugie dziecko w ciągu najbliższych lat więc wszystko zostawiliśmy. Jedynie jakas wyprawka kosmetyczna i do szpitala zostanie do uzupełnienia ale to już później. No i jak będzie chłopiec to trochę męskich ubranek, ale dużo mamy neutralnych ;) Chciałabym jeszcze kołyske albo kosz Mojżesza ale o tym to będę myśleć za długi czas ;)
Ale powiem wam że już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów , to jest takie cudowne uczucie ... Anna zawsze mocniej się ruszała jak słyszała disco polo i w sumie do tej pory usypia mi szybciej jak leci disco polo [emoji23]
Oj ja też już marzę o ruchach! Najpierw delikatne musniecia a potem solidne kopniaki :) a właśnie Dziewczyny które już mają dzieci, kiedy czulyscie pierwsze ruchy? Ja w 18 tygodniu. Wczoraj odkopalam ciążowe notatki :)
 
Ja zaczęłam kompletowac powoli po badaniach polowkowych. Teraz na szczęście większość rzeczy mam bo od razu wiedzieliśmy że będziemy chcieli starać się o drugie dziecko w ciągu najbliższych lat więc wszystko zostawiliśmy. Jedynie jakas wyprawka kosmetyczna i do szpitala zostanie do uzupełnienia ale to już później. No i jak będzie chłopiec to trochę męskich ubranek, ale dużo mamy neutralnych ;) Chciałabym jeszcze kołyske albo kosz Mojżesza ale o tym to będę myśleć za długi czas ;) Oj ja też już marzę o ruchach! Najpierw delikatne musniecia a potem solidne kopniaki :) a właśnie Dziewczyny które już mają dzieci, kiedy czulyscie pierwsze ruchy? Ja w 18 tygodniu. Wczoraj odkopalam ciążowe notatki :)
Ja 20tydzien pamiętam ten pierwszy raz ale podobno w drugiej ciąży można szybciej odczuć ;)
 
reklama
Powiem wam że jakoś jeszcze to domnie tak do końca nie dociera że będę mamą poraz drugi ... Już mniej się stresuje i wizytę mam 22.10 bo innego terminu nie miała więc pójdę 22.10 i później pewnie za trzy tygodnie.
 
Do góry