reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja moja CC wspominam dość kiepsko trafiłam na niemiłe położne , dobrze że moja pani doktor miała dyżur to lepiej się czułam . I niepamietam momenty gdy mnie przewozili na salę po operacyjna podobno mama mnie pytała czy wszystko dobrze a ja jej odpowiedziałam że jest zajebis#$ ale tego nie pamiętam.
[emoji23] [emoji23] [emoji23] ale sie usmialam
 
reklama
Ale powiem wam że już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów , to jest takie cudowne uczucie ... Anna zawsze mocniej się ruszała jak słyszała disco polo i w sumie do tej pory usypia mi szybciej jak leci disco polo [emoji23]
moj narzeczony przerazony jest tymi ruchami w sensie jak beda juz wyczuwalbe dla niego mowil mi z takim przerazeniem w oczach ostatnio o tym ze myslalam ze sie posikam ze smiechu [emoji23] mowi do mnie ,, no jak, kurka dotkne brzucha twojego a bede czul swoje dziecko kosmos " hahahhaha to nasze pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla nas nowe ale duzo rozmawiamy wczoraj debatowalismy gdzie w sypialni postawimy lozeczko i jak powiedzialam mu ze bedziemy musieli sie zamienic stronami na lozku na ktorych spimy to nie byl zadowolony ale jak mu powiedzialam ze bedzie mi w nocy podawal dzidzie co 3h to sie zgodzil na zamiane [emoji23]
 
Też tak miałam hehe i od początku oglądałam na YouTube filmiki o wyprawach i powiem szczerze że mi to dużo pomogło hehe
nawet jakbym teraz zaczela kompletowac (nie mam nic bo to pieresza ciaza) to nie bardzo wiem od czego mialabym zaczac.. lozeczko wozek i ew jakies inne meble wolalbym kupic na koncu gdzies w 7-8mc ale eszystkie te pierdoly chcialabym.miec wczesniej nie na ostatnia chwile bo nie wiem jak bede sie przeciez czula moge nie miec sily pozniej
 
moj narzeczony przerazony jest tymi ruchami w sensie jak beda juz wyczuwalbe dla niego mowil mi z takim przerazeniem w oczach ostatnio o tym ze myslalam ze sie posikam ze smiechu [emoji23] mowi do mnie ,, no jak, kurka dotkne brzucha twojego a bede czul swoje dziecko kosmos " hahahhaha to nasze pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla nas nowe ale duzo rozmawiamy wczoraj debatowalismy gdzie w sypialni postawimy lozeczko i jak powiedzialam mu ze bedziemy musieli sie zamienic stronami na lozku na ktorych spimy to nie byl zadowolony ale jak mu powiedzialam ze bedzie mi w nocy podawal dzidzie co 3h to sie zgodzil na zamiane [emoji23]
Hehehe ja pamiętam jak mój położył rękę na brzuch a Anka wtedy tak mocno się wypieła ten biedny się tak wystraszył że az odskoczył ...
 
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Ja zaczęłam kompletowac powoli po badaniach polowkowych. Teraz na szczęście większość rzeczy mam bo od razu wiedzieliśmy że będziemy chcieli starać się o drugie dziecko w ciągu najbliższych lat więc wszystko zostawiliśmy. Jedynie jakas wyprawka kosmetyczna i do szpitala zostanie do uzupełnienia ale to już później. No i jak będzie chłopiec to trochę męskich ubranek, ale dużo mamy neutralnych ;) Chciałabym jeszcze kołyske albo kosz Mojżesza ale o tym to będę myśleć za długi czas ;)
Ale powiem wam że już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów , to jest takie cudowne uczucie ... Anna zawsze mocniej się ruszała jak słyszała disco polo i w sumie do tej pory usypia mi szybciej jak leci disco polo [emoji23]
Oj ja też już marzę o ruchach! Najpierw delikatne musniecia a potem solidne kopniaki :) a właśnie Dziewczyny które już mają dzieci, kiedy czulyscie pierwsze ruchy? Ja w 18 tygodniu. Wczoraj odkopalam ciążowe notatki :)
 
Ja zaczęłam kompletowac powoli po badaniach polowkowych. Teraz na szczęście większość rzeczy mam bo od razu wiedzieliśmy że będziemy chcieli starać się o drugie dziecko w ciągu najbliższych lat więc wszystko zostawiliśmy. Jedynie jakas wyprawka kosmetyczna i do szpitala zostanie do uzupełnienia ale to już później. No i jak będzie chłopiec to trochę męskich ubranek, ale dużo mamy neutralnych ;) Chciałabym jeszcze kołyske albo kosz Mojżesza ale o tym to będę myśleć za długi czas ;) Oj ja też już marzę o ruchach! Najpierw delikatne musniecia a potem solidne kopniaki :) a właśnie Dziewczyny które już mają dzieci, kiedy czulyscie pierwsze ruchy? Ja w 18 tygodniu. Wczoraj odkopalam ciążowe notatki :)
Ja 20tydzien pamiętam ten pierwszy raz ale podobno w drugiej ciąży można szybciej odczuć ;)
 
reklama
Powiem wam że jakoś jeszcze to domnie tak do końca nie dociera że będę mamą poraz drugi ... Już mniej się stresuje i wizytę mam 22.10 bo innego terminu nie miała więc pójdę 22.10 i później pewnie za trzy tygodnie.
 
Do góry