reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny... Mam pytanie na cito.
Jutro idziemy do męża siostry. I najprawdopodobniej ma mnie prosić, aby została chrzestną. Moja odpowiedz ma być na tak.
No i teraz... to, że się dziecku nie odmawia, to słyszałam, bo dziecko będzie miało ciężkie życie.
Ale... doszły mnie dzisiaj słuchy, że kobieta w ciąży nie powinna podawać dziecka do chrztu... :shocked2:

Wiecie coś na ten temat??
Prawdę mówiąc mam zagwózdkę... Nie mam pojęcia, co o tym myśleć... :oo2: i co z tym począć... Jak nie urok to sraczka :mad:

PS.
Nikt nie miał wiedzieć o mojej ciąży... Ech. o_O
Fakt faktem nie powinno się odmawiać chrztu dziecku ale z tym że kobieta nie powinna w ciazy podawać dziecka do chrztu to powiem szczerze że o tym nie slyszalam
 
reklama
Dobry wieczór
Mam na imię Marta, mieszkam pod Warszawą i wychodzi na to, że jestem w ciąży ;)
Jestem mamą Maxa, który urodził się 14.02.2008r. przez cc.
Ostatnia @ 1 października.
7.11 total beta Hcg wyniosła 2171
12.11 total beta Hcg wyniosła 13380
Jutro czeka mnie pierwsze USG, po nim ginekolog.
8.11 miałam wizytę u ginekologa, który wyciągając wziernik zauważył brązowy śluz. Pani ginekolog przepisała mi duphaston 2 tabl. 2 razy dziennie i no-spę 3x1 tabl. Kazała jak najwięcej leżeć. Plamienia nie ma (po badaniu też nie było). Ja oczywiście panikuję i stresuję się strasznie.... Jak to ja. Rok się staraliśmy po pierwszym teście nie mogłam uwierzyć, poleciałam po drugi a kolejnego dnia już na krew :) dokuczają mi strasznie problemy gastryczne, źle trawkę i czuję się niczym balon z powodu gazów... Piersi są pełniejsze i bolesne i mam incydenty z mdłościami. Może bardziej węch mi się wyostrzył...
Bardzo miło mi Was poznać :)
Witaj! I Gratuluję
 
Dobry wieczór
Mam na imię Marta, mieszkam pod Warszawą i wychodzi na to, że jestem w ciąży ;)
Jestem mamą Maxa, który urodził się 14.02.2008r. przez cc.
Ostatnia @ 1 października.
7.11 total beta Hcg wyniosła 2171
12.11 total beta Hcg wyniosła 13380
Jutro czeka mnie pierwsze USG, po nim ginekolog.
8.11 miałam wizytę u ginekologa, który wyciągając wziernik zauważył brązowy śluz. Pani ginekolog przepisała mi duphaston 2 tabl. 2 razy dziennie i no-spę 3x1 tabl. Kazała jak najwięcej leżeć. Plamienia nie ma (po badaniu też nie było). Ja oczywiście panikuję i stresuję się strasznie.... Jak to ja. Rok się staraliśmy po pierwszym teście nie mogłam uwierzyć, poleciałam po drugi a kolejnego dnia już na krew :) dokuczają mi strasznie problemy gastryczne, źle trawkę i czuję się niczym balon z powodu gazów... Piersi są pełniejsze i bolesne i mam incydenty z mdłościami. Może bardziej węch mi się wyostrzył...
Bardzo miło mi Was poznać :)
Witaj! Ja najmlodszego tez mam Maxa :-)
 
Dziewczyny jak zyc, jak mnie muli non stop.... nie mam sily [emoji52] spalabym caly czas, o ile nie obudze sie na siku i wtedy mi juz niedobrze. A teraz jeszcze do pracy sie zbieram. Ehh
 
reklama
Do góry