reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dobry wieczór
Mam na imię Marta, mieszkam pod Warszawą i wychodzi na to, że jestem w ciąży ;)
Jestem mamą Maxa, który urodził się 14.02.2008r. przez cc.
Ostatnia @ 1 października.
7.11 total beta Hcg wyniosła 2171
12.11 total beta Hcg wyniosła 13380
Jutro czeka mnie pierwsze USG, po nim ginekolog.
8.11 miałam wizytę u ginekologa, który wyciągając wziernik zauważył brązowy śluz. Pani ginekolog przepisała mi duphaston 2 tabl. 2 razy dziennie i no-spę 3x1 tabl. Kazała jak najwięcej leżeć. Plamienia nie ma (po badaniu też nie było). Ja oczywiście panikuję i stresuję się strasznie.... Jak to ja. Rok się staraliśmy po pierwszym teście nie mogłam uwierzyć, poleciałam po drugi a kolejnego dnia już na krew :) dokuczają mi strasznie problemy gastryczne, źle trawkę i czuję się niczym balon z powodu gazów... Piersi są pełniejsze i bolesne i mam incydenty z mdłościami. Może bardziej węch mi się wyostrzył...
Bardzo miło mi Was poznać :)
witamy :) to nic groznego skoro plamienie ustalo :) gorzej jak brazowe plamienie przeistacza sie w zywo czerwoną krew narazie sie nie stresuj :)
 
reklama
Ja nie mam ale jestem dopiero na samym początku :)
ja w sumie nie mam pierwsze objawy to byly bole podbrzusza ale to tak jak na miesiaczke woec nie uwazam tego za objaw typowo ciazy[emoji6] troche jestem bardziej senna ale to juz 7tydz wiec chyba objawow bedzie przybywac aaaa i piersi zaczely bolec ale tez dopiero z 2dni temu :)
 
A jest jakaś która nie ma objawów? [emoji16]


Ja nie mam absolutnie żadnych, ani bólów podbrzusza ani bólów piersi nic a nic. Żadnych zachcianek ale tego nie będę mieć bo się zdrowo odżywiam więc mam marne szanse na zachcianki.
Do porodu nie wiedziałam co to są skurcze i bóle jak na okres nigdy wcześniej nie miałam bólów na okres więc nawet nie umiałam sobie wyobrazić pierwszych skurczów dziś mam 7+0d

W tamtej ciąży też nic ale za to w pierwszej miałam jakieś mini bóle piersi
 
Dzięki za głos rozsądku :) w pierwszej ciąży panikowalam i wydawało mi się że w drugiej będę miała więcej rozumu;)
wiem co mowie bo w zeszlym cyklu mialam taka sytulacje ale plamienie bylo intensywne z dnia na dzien sie nasilalo i po 2 dniach dostalam krwawienia. w pierwszym dniu udalam sie szybko do gin i powiedziala ze niektore kobiety tak maja w terminie spodziewanej miesiaczkini nie nalezy sie tym przejmowac jezeli wydzielina jest brunatna nie ma silnych boli ani ztwej krwi. brunatne plamienie powinno ustapic po paru dniach najczesciej jest to jednorazowe lub trwa di 3 dni wiec sie nie stresuj mozliwe ze jezeli jest to wczesna ciaza to dochodzi do zagniezdzenia zarodka i przy tym podraznienie blony macicy i stad delikatna utleniona krew w postaci brazowej wydzieliny. glowa do gory[emoji106] [emoji6]
 
dziewczyny daleko nie daleko 7tydzien na przestrzeni 42tyg to maly pikus [emoji23][emoji23] ja wizyte mam na 22.11 i juz sie nie moge doczekac [emoji87]
 
reklama
Do góry