reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

dzisiaj sobie pozwolilam na relax po podrozy z gor bylam kierowca z reszta tak jest najczesciej [emoji23] i wlasnie zrobilam sobie kapiel we wanne wiem ze kobiety we wczesnej ciazy raczej powinny korzystac z prysznica ale tak bardzo lubie polezec sobie w bąbelkach ze musialam [emoji85] wode przystosowalam do mojego stanu wiec dlugo nie poleze bo pewnie za 10 minut bedzie zimna [emoji23] [emoji23] mam problemy z kregoslupem i taka podroz objawia sie poznirj u mnie bolami w ledzwiach i krzyzu wiec stwierdzilam ze chwila przyjemnosci w wannie dobrze mi zrobi :) korzystacie z wanny? czy raczej odpuscilyscie narazir?[emoji6]
 
reklama
kurcze ja to na wizycie musze wypytac wszystko bo to moja pieresza ciaza... jestem bardzo szczupla osoba i boje sie ze moge nie dac rady urodzic silami natury... a po za tym ma kręgozmyk to takie zwyrodnienie kregoslupa ja mam go w odcinku ledzwiowym wiec tym bardziej boje sie ze bol pleciw przy porodzie przebije wszystkie mozliwe skale...
 
wiem co mowie bo w zeszlym cyklu mialam taka sytulacje ale plamienie bylo intensywne z dnia na dzien sie nasilalo i po 2 dniach dostalam krwawienia. w pierwszym dniu udalam sie szybko do gin i powiedziala ze niektore kobiety tak maja w terminie spodziewanej miesiaczkini nie nalezy sie tym przejmowac jezeli wydzielina jest brunatna nie ma silnych boli ani ztwej krwi. brunatne plamienie powinno ustapic po paru dniach najczesciej jest to jednorazowe lub trwa di 3 dni wiec sie nie stresuj mozliwe ze jezeli jest to wczesna ciaza to dochodzi do zagniezdzenia zarodka i przy tym podraznienie blony macicy i stad delikatna utleniona krew w postaci brazowej wydzieliny. glowa do gory[emoji106] [emoji6]
:D i z takim nastawieniem będę czekać do
jutrzejszego USG i wizyty u ginekologa :tak:
 
Wlasnie sie tak zastanawiam.. raczej pojde w cc. Chociaz chcialabym sprobowac raz jeszcze sn.. moze tym razem by sie udalo[emoji16] ale boje sie.. takie o rozkminy w 5t[emoji12] [emoji12] [emoji12] co ja bede kolejne 8mcy robic?!
hahah[emoji23] [emoji23] tematy beda wracaly wielokrotnie a porodu to juz na bank [emoji3]
 
reklama
Do góry