reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

No właśnie dziewczyny które nie planują już dzieci myślicie o jakiejś skutecznej antykoncepcji ? My już nie będziemy chcieli dzieci A do tej pory nasze zabezpieczenie to były gumki i jakos się udawało, teraz myślimy o wazektomi. Au Was jak to wygląda?
 
reklama
No właśnie dziewczyny które nie planują już dzieci myślicie o jakiejś skutecznej antykoncepcji ? My już nie będziemy chcieli dzieci A do tej pory nasze zabezpieczenie to były gumki i jakos się udawało, teraz myślimy o wazektomi. Au Was jak to wygląda?
Ja przez 13 lat stosowałam spirale i byłam bardzo zadowolona ale widzisz przykład
@. jagódka pokazuje że to nie u wszystkich działa i nie wiem czy po konizacji szyjki będę mogła wrócić do tego
 
No tak Twoj maly ma 2 lata, moja ponad 4 wiec blizna bedzie ok. To biore ten tydzien jako wyznacznik a jak bedzie wczesniej to bede sie wtedy zastanawiac. A ile Cie trzymali w szpitalu po cc? U nas na bank bedzie zoltaczka wiec nastawiam sie na tydzien. Oby tylko tym razem bez infekcji sie odbylo.
Za każdym razem 3dni. Zoltaczki akurat nie mieli więc nie wiem czy w tym przypadku dłużej trzymają. No ja się właśnie martwię o ta blizne, 2 lata niby ok ale jednak... Wcześniej miałam dwa razy po 4 lata więc przerwa ok ale teraz krócej
 
Ja przez 13 lat stosowałam spirale i byłam bardzo zadowolona ale widzisz przykład
@. jagódka pokazuje że to nie u wszystkich działa i nie wiem czy po konizacji szyjki będę mogła wrócić do tego

No właśnie różnie z tym bywa , my przez ostatnie 6 lat tylko gumki ale boję się że teraz jak już powiemy STOP to zaliczamy szybką wpadkę :p8-)
 
Ja chyba zdecyduje się na zastrzyki. Fakty są takie, że nic nie da 100% pewności - no oprócz podwiązania ale nie mam wskazań, do tej pory 2 porody sn. No i kto wie, czy kiedyś mi nie odbije i nie zechce czwartego... Teraz jestem przekonana, że nie ale w sumie to jeszcze jestem dosyć młoda, kto wie...
 
Ja chyba zdecyduje się na zastrzyki. Fakty są takie, że nic nie da 100% pewności - no oprócz podwiązania ale nie mam wskazań, do tej pory 2 porody sn. No i kto wie, czy kiedyś mi nie odbije i nie zechce czwartego... Teraz jestem przekonana, że nie ale w sumie to jeszcze jestem dosyć młoda, kto wie...

@slodkatrojeczka ja niby też jeszcze młoda i może coś odwalić ale jak teraz będzie ta córka to już chyba wszystkie dzieci w domu ;) Do tej pory wszystkie dzieci planowane A wiadomo co przyniesie los ? 8-)
Na tabletki to ja się na pewno nie piszę.
 
No właśnie dziewczyny które nie planują już dzieci myślicie o jakiejś skutecznej antykoncepcji ? My już nie będziemy chcieli dzieci A do tej pory nasze zabezpieczenie to były gumki i jakos się udawało, teraz myślimy o wazektomi. Au Was jak to wygląda?
Ja planuje mini pigulki jak ostatnio o po jakims czasie pewnie implant.
 
@slodkatrojeczka ja niby też jeszcze młoda i może coś odwalić ale jak teraz będzie ta córka to już chyba wszystkie dzieci w domu ;) Do tej pory wszystkie dzieci planowane A wiadomo co przyniesie los ? 8-)
Na tabletki to ja się na pewno nie piszę.
Ja mam problem z systematycznością, pewnie bym zapominała brać. Lepiej nie ryzykować. Myślę, że po porodzie będę myślała o antykoncepcji i omówię to z moją ginekolog. Bo też myślałam nad spiralą... Ale już sama nie wiem.
 
reklama
Myślałam o spirali, dopóki jagodka nie powiedziała, że jest w ciąży ;) Może chłopa podwiążemy, hormony nie wchodzą w grę u mnie, a gumki na dłuższą metę nas wkurzają. Więc wyboru wielkiego nie ma.
 
Do góry