reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Moi też jeszcze nie wiedzą, euforii się nie spodziewam. Prędzej by się spodziewali dzieci mojego rodzeństwa bo nadal bezdzietnj ;) niż u nas 4tego

W Pl ubezplodnienie na życzenie nielegalne.
 
Moi też jeszcze nie wiedzą, euforii się nie spodziewam. Prędzej by się spodziewali dzieci mojego rodzeństwa bo nadal bezdzietnj [emoji6] niż u nas 4tego

W Pl ubezplodnienie na życzenie nielegalne.

Ada jest w uk. A w PL facet może się podwiązać legalnie. Na marcówkach mamy dziewczynę, która teraz jest w ciąży z trzecim (odstępy 1,5 roku i 2 lata), mieszka we Francji i też przy cięciu się będzie podwiązywać.
 
Ale ja już mam zapewnione [emoji6] U nas może jets inaczej, zresztą to będzie moje 4 cc więc kolejna ciąża jest zagrożeniem, w zasadzie przy tej się modlę by wszystko do końca było dobrze, choć lekarz mówi żeby się nie przejmować. Także w 28 tyg mam rozmowę z lekarzem w szpitalu i mamy wszystko dokładnie ustalać [emoji6]
Rozumiem. O dziwo aborcję chciał sam z siebie robić,ale żeby mnie uszkodzic to nie:p ciekawa logika...[emoji849] Ja tylko sn robiłam,ale też się boję, bo mam niewydolna szyjkę, każda ciąża jeszcze mocniej ja obciąża
 
Koleżance mojej już po 3 cc podwiazali jajniki oczywiście za jej zgodą
A pamiętam jak pracowałam jeszcze w sklepie mieliśmy taką klientkę miała 13 dzieci z 14 była w ciąży bieda straszna i chcieli jej właśnie podwizac jajniki to się nie zgodziła bo nie będzie się czuła kobietą ale oczywiście to każdego wybór
 
U mnie też będzie czwarte i do tego jeszcze planowane [emoji23]. Zdziwiłam się, w sumie, reakcją mojej matki. Bo nie ukrywam, że podejrzewałam, że będzie oczami wywracać. A tu się zaśmiała i „no ok”. Pomyślałam nawet, że może się czymś struła na Wigilii i źle się czuje [emoji23]. Ale też widziała moje i mojego męża nastawienie. Nasza decyzja, trójkę ogarniamy, siły mamy, stać nas, warunki mieszkniowe są, więc się innymi nie przejmujemy. Oczywiście wszystko zweryfikuje późniejsze życie, nikt nie wie, co go czeka za zakrętem.
 
reklama
Moj brat ma 5tke dzieci i bardzo sie cieszylismy jak nam powiedzieli. A bratowa taka ma wprawe, ze ostatnie urodzila w domu zanim karetka dojechala[emoji6] Pozatym takie slicznoty im wychodza, ze nie dziwie sie ze ich tyle maja.
 
Do góry