reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A powiedzcie, w ciąży lekarz zleca drugi raz badanie na toxo jeśli w pierwszym badaniu wyszło że się nie przechodziło?

Wczoraj zjadłam kawałek niedosmażonej piersi z kurczaka. Nie była bardzo różowa, ale to nie było do końca usmażone i teraz siedzi mi to w głowie. [emoji849][emoji849]
Właśnie.co do makreli to jedne źródła mówią, że można a inne, że nie można... [emoji52][emoji52]
Na początku ciąży miałam fazę na makrelę, w dodatku w złej formiw bo z puszki. [emoji85]
W którym tyg. macica wędruje do góry?

Mnie ciągle jak boli to tuż nad wzgórkiem. [emoji6]
Z tego co kiedyś czytałam to powinno się powtórzyć między 21 a 26 tc, ale nie jestem pewna.
 
reklama
Ja myślałam, że będą gadki typu "na co Wam teraz jak dzieci w miarę odchowane" ale byłam mile zaskoczona :) Więc pewnie nie będzie tak zle. Ja powiedziałam mojemu tacie, bo dopytywał, zaczął podejrzewać. A moja córka lat prawie 5 powiedziała teściom ;)
Mnie nikt nie widzi bo my tylko przez messenger gadamy więc nawet nie mają się jak domyśleć [emoji1] u nas na bank będą teksty typu po co nam to, czy sobie rade damy i inne głupoty. Ale pewnie po chwili im przejdzie [emoji4] przy trzecim też marudzili to teraz jestem pewna [emoji1]
 
Ada też byłam przekonana że będą głupie komentarze (u nas też w brzuchu czwarte), tymczasem chyba są w takim szoku,że nie gadają:p tylko że my nie planowaliśmy, wręcz wpadliśmy z hukiem i raczej wiekszosc o tym wie, więc chyba już nie chcą jeszcze bardziej nas dobijac.
 
Ada też byłam przekonana że będą głupie komentarze (u nas też w brzuchu czwarte), tymczasem chyba są w takim szoku,że nie gadają:p tylko że my nie planowaliśmy, wręcz wpadliśmy z hukiem i raczej wiekszosc o tym wie, więc chyba już nie chcą jeszcze bardziej nas dobijac.
My też wpadliśmy. Mimo gumek... No Ale jak widać nic to nie dało. Nie ukrywam że byliśmy mocno zaskoczeni i różne myśli były w głowie, w końcu 4 dziecko to nie przelewki. No ale decyzja zapadła i teraz nie żałuję [emoji4] myślę że jakoś damy radę. A rodzina niech sobie gada w sumie mam w to wywalone, ale miło będzie jak chociaż trochę się ucieszą [emoji16]
 
My też wpadliśmy. Mimo gumek... No Ale jak widać nic to nie dało. Nie ukrywam że byliśmy mocno zaskoczeni i różne myśli były w głowie, w końcu 4 dziecko to nie przelewki. No ale decyzja zapadła i teraz nie żałuję [emoji4] myślę że jakoś damy radę. A rodzina niech sobie gada w sumie mam w to wywalone, ale miło będzie jak chociaż trochę się ucieszą [emoji16]
Wpadka z gumek w sumie wcale mnie nie dziwi[emoji6] podobno z prezerwatyw najwięcej ciąż. Aczkolwiek, jak widać, mnie lepiej zabezpieczały niż spirala.. [emoji51]
 
Wpadka z gumek w sumie wcale mnie nie dziwi[emoji6] podobno z prezerwatyw najwięcej ciąż. Aczkolwiek, jak widać, mnie lepiej zabezpieczały niż spirala.. [emoji51]
To wy wpadliscie przy spirali? Ja się zastanawiałam czy założyć po 3 ciąży...Ale jakoś tak się przeciagnelo. No teraz to już chyba nie będę musiała o tym myśleć bo od razu zazyczylam sobie podwiązanie jajowodow zaraz po cc
 
No niestety... Zażyczyć to sobie możesz.. ja pytałam mojego byłego lekarza już po trzecim porodzie, który jest też chirurgiem, to powiedział,że absolutnie nie może mnie w żaden sposób uszkodzić. Więc tym razem mąż idzie pod nóż.. ja już ryzykować nie będę na pewno
 
reklama
No niestety... Zażyczyć to sobie możesz.. ja pytałam mojego byłego lekarza już po trzecim porodzie, który jest też chirurgiem, to powiedział,że absolutnie nie może mnie w żaden sposób uszkodzić. Więc tym razem mąż idzie pod nóż.. ja już ryzykować nie będę na pewno
Ale ja już mam zapewnione [emoji6] U nas może jets inaczej, zresztą to będzie moje 4 cc więc kolejna ciąża jest zagrożeniem, w zasadzie przy tej się modlę by wszystko do końca było dobrze, choć lekarz mówi żeby się nie przejmować. Także w 28 tyg mam rozmowę z lekarzem w szpitalu i mamy wszystko dokładnie ustalać [emoji6]
 
Do góry