reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny ! Ja właśnie po wizycie. Jestesmy zaskoczeni bo wcześniej lekarz był przekonany że dziewczynka Ale siusiak urósł. :) więc wszyscy muszą się przestawić na chlopca. Niestety zdazylam juz jedno zamówienie zrobić z dziewczecymi ciuszkami Ale to nic w poniedziałek odesle.
Tak więc będzie Oliwier ;)
Wow to niespodzianka[emoji16]
Ja czekam na drugie potwierdzenie płci na polowkowym w Walentynki, wcześniej nic nie kupuje. Ale już oglądając ubranka dla chłopca zakochałam się w nich[emoji7]
 
reklama
Trochę Ci zazdroszczę, bo ja juz w 5 tygodniu wiedziałam. Jak był sam pęcherzyk i nie wiadomo było czy będzie z tego ciąża. To było strasznie stresujące, bo na drugim usg serduszka nadal nie było i musiałam czekać na kolejne 10 dni. To był ogromny stres.Szczerze żałowałam, ze tak szybko dowiedziałam się o ciąży. Z Maksem go był 9 tydzień, wiec druga wizyta była juz prenatalnym...


Witam w klubie z tym piecem [emoji35] z tym, ze ja sama muszę walczyć [emoji17]
Ja od zera tez zaczynam. Tylko płeć chciałabym jeszcze potwierdzić bo syna w różowe wciskać nie będę [emoji6] póki co mam tylko to: Zobacz załącznik 937114
Nie mogłam się oprzeć !
Ja miałam tak samo, o ciąży dowiedziałam się 4 dni przed terminem okresu. Po dwóch tygodniach poszłam do gina to to był dopiero 5t2d i był pęcherzyk ciążowy. Na początku ciąża się strasznie dluzyla. Teraz leci jak z górki, w poniedziałek 17tydz zaczynam[emoji1]
 
Ile po tp kierują już do szpitala? Czy są jakieś wytyczne?

Zależy od lekarza. Teraz się zmieniło i do 42tc ktg co 2 dni i tyle (o ile łożysko wydolne, przepływy w normie itd). Wcześniej najczęściej po 41tc kazali się na wywołanie meldować, a lata temu to chyba był przymus w dniu porodu zawitać.

Mam taka nadzieje :) chociaż on kocha wszystkich i wszystko czasem aż za bardzo i tego sie boje. Ale od niedzieli zaczynamy szkolenie.

To bokser?

Ja z wyprawką raczej przed majem nie ruszę. Z „grubych” rzeczy tylko dostawka do łóżka i baza pod fotelik. A tak to ciuszki i duperele.
 
Trochę Ci zazdroszczę, bo ja juz w 5 tygodniu wiedziałam. Jak był sam pęcherzyk i nie wiadomo było czy będzie z tego ciąża. To było strasznie stresujące, bo na drugim usg serduszka nadal nie było i musiałam czekać na kolejne 10 dni. To był ogromny stres.Szczerze żałowałam, ze tak szybko dowiedziałam się o ciąży. Z Maksem go był 9 tydzień, wiec druga wizyta była juz prenatalnym...

No ja z żadnym synem nie miałam tak późno, generalnie zawsze miałam przed 12 tyg a tu teraz niespodzianka [emoji1] i w sumie cieszę się że tak pozno bo nie dluzylo się aż tak [emoji4] teraz w sumie 4 tyg zostały do polowkowego i myślę ze zleca szybko. Na początku kwietnia chyba jedziemy do Polski więc też zleci, później zaczniemy urządzać kąt dla malucha i zbierać ciuszki itp. Myślę że ta ciąża zleci mi najszybciej [emoji2]
 
A mi w nocy zgasło w piecu i wstałam z mega bólem gardła, nie mogłam w ogóle śliny przełknąć. Na szczescie jakoś to rozruszałam i już nie boli a mąż po powrocie z nocki rozpalił w piecu. Byle zleciał weekend i w poniedziałek już wizyta :) A ze mną wizytują co najmniej jeszcze 2 dziewczyny z tego co pamiętam :) Mam nadzieję, że może poznam płeć :) Zaczynam wyprawkę od zera, przydałoby się już zacząć zakupy... Czy ktoś tu też zaczyna od zera? Ale takiego totalnego?
My od zera bo to nasze pierwsze maleństwo :)
 
reklama
Czy one zawsze takie duże dzieci ? ;)
Jak reaguja na dzieciaki takie małe ?
One całe życie są jak dzieci :-) My też czekamy na pierwszego dzidziusia, ale jestem spokojna, to cudowna rasa, stworzona do dzieci[emoji173] Często przyjeżdżają do nas znajomi z małymi dziećmi, bawią się i ganiają razem, a w nocy czuwają obok łóżek maluchów :-) Oczywiście z racji ciągłego adhd i gabarytow właściwych dla rasy, trzeba pilnować, żeby w euforii nie przewróciły, popchnęły malucha :-)
 
Do góry