reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak was Sobota mija?
My pojechaliśmy do moich rodziców żeby ich powiadomić o ciąży. Nigdy nie słyszałam żeby ktoś tak krzyczał ze szczęścia. A myślałam że będą kręcić nosem bo jesteśmy razem tylko 7 miesięcy [emoji85] no ale bardzo zadowoleni, obejrzeli zdjęcia i super
Wspaniała taka radość bliskich. My planujemy powiedzieć dopiero po pierwszym trymestrze więc jeszcze długo sobie poczekamy. Chyba że ktoś się wcześniej domyśli. Zobaczymy jak to z brzuszkiem będzie.
 
reklama
Rodzicom się nie boję mówić. Nawet jak ma coś iść nie tak a wierzę że będzie dobrze a I serduszko widzieliśmy to już musi być ok :)
 
To ja w tamtej ciąży powiedziałam rodzicom dopiero w 20 tyg nie domyślali się nic widać nie było. Moja kuzynka wiedziała wcześniej w 14tyg
Teraz też planuje bardzo późno powiedzieć może nie aż tak ale na pewno skończony 14tydzien.
Ogólnie to przed 12 bym się bała za dużo poronień się zdaza i serce czasem przestaje bić tak po prostu. I nie dlatego że by mi było wstyd czy mam jakieś tajemnice tylko nie chciałabym żeby moi bliscy cierpieli bo ja to sobie poradzę ale mam w rodzinie bardzo dobre i bardzo wrażliwe osoby i bardziej by mi było przykro jak ktoś by cierpiał
 
Ile nowych Mam! [emoji173]️ Gratuluję szybujących w górę bet :-).
A ja się nie odzywam, bo mam szpital w domu. Dwójka dzieci z gilem po pas, trzecie jakoś się trzyma. Mnie za to gardło boli.
Oczywiście między bajki można włożyć moje teksty, że na spokojnie poczekam do dnia miesiączki i pójdę na betę [emoji23]. Mam dziś 25 dzień cyklu, okres powinnam dostać we wtorek. No i zrobiłam sikańca ‍♀️♀️. I cień cienia drugiej kreski widzę, więc jestem dobrej myśli ;-).
IMG_0658.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0658.JPG
    IMG_0658.JPG
    173,1 KB · Wyświetleń: 377
Ile nowych Mam! [emoji173]️ Gratuluję szybujących w górę bet :-).
A ja się nie odzywam, bo mam szpital w domu. Dwójka dzieci z gilem po pas, trzecie jakoś się trzyma. Mnie za to gardło boli.
Oczywiście między bajki można włożyć moje teksty, że na spokojnie poczekam do dnia miesiączki i pójdę na betę [emoji23]. Mam dziś 25 dzień cyklu, okres powinnam dostać we wtorek. No i zrobiłam sikańca ‍♀️♀️. I cień cienia drugiej kreski widzę, więc jestem dobrej myśli ;-).
Zobacz załącznik 915453
To już nawet nie jest cień tylko ładna kreseczka więc gratuluję! A dla dzieci życzę dużo zdrówka.

Wy też nie moglyscie spać w nocy? Ja dawno tak złej nocy nie miałam. Cały czas kręciłam się i przewracalam z boku na bok. Masakra
 
Ile nowych Mam! [emoji173]️ Gratuluję szybujących w górę bet :-).
A ja się nie odzywam, bo mam szpital w domu. Dwójka dzieci z gilem po pas, trzecie jakoś się trzyma. Mnie za to gardło boli.
Oczywiście między bajki można włożyć moje teksty, że na spokojnie poczekam do dnia miesiączki i pójdę na betę [emoji23]. Mam dziś 25 dzień cyklu, okres powinnam dostać we wtorek. No i zrobiłam sikańca ‍♀️♀️. I cień cienia drugiej kreski widzę, więc jestem dobrej myśli ;-).
Zobacz załącznik 915453
Gratuluję:)

Ja w pracy już powiedziałam z racji na pracę w nocy (dostawy). Zresztą chyba wszystkim najblizszym juz się pochwalilam, 1,5 roku na to czekałam to nie będę teraz tego ukrywać. Zresztą przy córce i synu było to samo, ja nie mogę siedzieć cicho.jak się cieszę [emoji12]
Moja beta z wczoraj to 505 ( w środę 117,9):)

Dziewczyny jaka będzie różnica wieku między Waszymi dziećmi? Nie wiem czy u nas nie za duża, ale mi tak.na "stare lata" się dziecka zachciało [emoji23]

Miłej niedzieli :)
 
Gratuluję:)

Ja w pracy już powiedziałam z racji na pracę w nocy (dostawy). Zresztą chyba wszystkim najblizszym juz się pochwalilam, 1,5 roku na to czekałam to nie będę teraz tego ukrywać. Zresztą przy córce i synu było to samo, ja nie mogę siedzieć cicho.jak się cieszę [emoji12]
Moja beta z wczoraj to 505 ( w środę 117,9):)

Dziewczyny jaka będzie różnica wieku między Waszymi dziećmi? Nie wiem czy u nas nie za duża, ale mi tak.na "stare lata" się dziecka zachciało [emoji23]

Miłej niedzieli :)

Dziękuję [emoji173]️.

Różnica będzie 5 lat i 4 lata. Mam dzieci rok po roku.
 
reklama
U nas będzie 2 i pół roku prawie :) Ja jestem na urlopie wychowawczym do lutego. Pewnie potem przejdę na l4. Będę mieć długa przerwę w pracy. Trochę mnie to przeraża ale z drugiej strony nie chciałam wracać na chwilę tylko.
 
Do góry