reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie dzisiaj takie nudy, nic mi się nie chce do tego. Obiad wstawiony chałupa wysprzątana dziecko śpi. A mnie złapała zawiecha totalna no leń kolosalny
 
reklama
Hej. A ja wstałam rano pojechałam do laboratorium na bete. Później szybkie zakupy. Planuje zrobić ciacho malinowa chmurke na ten długi weekend. I przez te 3 dni odpoczywać i leniuchować pod kocykiem.
Wynik beta z dzisiaj 758,a dzisiaj 4w3d
Także jestem zadowolona
 
Cześć Dziewczyny :) Nawet nie wiecie jak się cieszę że mogę się z Wami przywitać. Trochę Was podczytywalam z nadzieją że będę mogła dołączyć i udało się. Dużo stron już napisałyscie więc postaram się przez weekend wszystko przeczytać żeby być na bieżąco i Was lepiej poznać :) Wczoraj na teście zobaczyłam dwie upragnione kreseczki. To był dopiero 24 dc. Planowany okres miałam mieć na 15 listopada. Tym bardziej jestem w szoku ze juz coś wyszło ale czułam że miałam wcześniej owulacje. Dla pewności zrobiłam betę. Wynik 123. Powtórzę jeszcze w poniedziałek żeby zobaczyć przyrost. Mam 29 lat. To moja trzecia ciąża. Pierwsza niestety skończyła się w 10 tyg. Z drugiej mam coreczke która w lutym kończy 2 lata. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będę mogła z Wami zostać do końca. Tak naprawdę jeszcze boję się cieszyć. No ale trzeba być dobrej myśli. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze miłego dnia! :)
Cieszę się że Ciebie tu widzę[emoji6] [emoji106] gratulacje
 
@malina2312 już nie masz problemów z pisaniem tu? U mnie też już na aplikacji ładnie działa to chyba jakieś przejściowe problemy były
Malinowa chmurkaaaaa jejku uwielbiam, jak ciast nie lubię to to mogłabym w tonach jeść

AleA duza u ciebie ta beta u mnie tylko ok 400 była o_O jak miałam 4tydzien
 
@malina2312 już nie masz problemów z pisaniem tu? U mnie też już na aplikacji ładnie działa to chyba jakieś przejściowe problemy były
Malinowa chmurkaaaaa jejku uwielbiam, jak ciast nie lubię to to mogłabym w tonach jeść

AleA duza u ciebie ta beta u mnie tylko ok 400 była o_O jak miałam 4tydzien
Tak już bez problemu. Problem był w momencie przeniesienia oficjalnie na przyszłe mamusie[emoji2] teraz już ok[emoji106]
 
A ja dziś od rana w biegu. Rano sprzedalismy samochód. Potem zakupy. Jeszcze raz musimy podjechać. I na kebaba mam straszną ochotę więc chyba kupimy na obiad. Mam nadzieję że popołudnie będzie spokojniejsze i trochę odpocznę. Chociaż tyle że pięknie słońce świeci. Taki listopad to lubię :)
 
@Justys9031 a dlaczego byłaś teraz wz u innego lekarza? Chyba nie pozostało Ci nic innego jak spokojnie czekać a wizytę do 20. I swoją droga skoro lekarka bada ręcznie i coś ja niepokoi to dlaczego nie zrobi usg?

Dzisiaj weekend, sobota, deszcz pada, czuję że nic mi się nie chce. Dzieci obudziły nas o 7 rano, fakt jeszcze wylegiwalismy się do 9 w łóżku ale i tak człowiek pospałby dłużej. Po południu dzieci idą do swojego taty, a my co tu robić... Normalnie pojechalibyśmy na saunę ale ponoć w ciąży nie jest wskazana.[/QUOTE]
Byłam u innej lekarki bo do pierwszego chodzę do prywatnej kliniki i ten lekarz będzie prowadził ciąże ale polecił mi zapisanie się mimo wszystko do poradni przyszpitalnej. Jestem po zakrzepicy i zabiegu na serce.
 
8 listopad - 747,90 :)
10 listopad - 1504 :D

Dopiero 4 tc 1 d i radość jest... na razie. :rolleyes2:Ostatnie dwa razy zatrzymały się między 6-8 tc, więc byle do 9 tc. :unsure:

Za dużo zdjęć dodało... Hm.
 

Załączniki

  • IMG_20181110_130215899.jpg
    IMG_20181110_130215899.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 86
  • IMG_20181110_130215899.jpg
    IMG_20181110_130215899.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry