reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Do płci tez mówił, ze się nie podpisuje, bo wiadomo to wcześnie. Tylko dodał, ze jak będzie inaczej, to mam do niego przyjść i zamyka interes. [emoji23] Jak mi pokazał co ma między nogami dzidzia, to ja nie mam nawet wątpliwości.
W środę ide do swojej gin i zapytam się co Ona widzi.
 
reklama
Z dzidzia wszystko ok, jak zobaczyłam jak sobie macha tymi rączkami, nóżkami myślałam, ze się popłacze. Prawdopodobnie chłopak i jak to usłyszałam, to już wgl płakać mi się chce. [emoji23]
Na początku chciałam miec syna, ale nastawiłam się ostatnio na corke, ale to te hormony pewnie. [emoji23]
Super wieści [emoji16][emoji16] ja miałam mieć robione pappa ale że u nas wysyłają razem z pomiarem przeziernosci karku i moja dzidzia nie dala sobie tego zmierzyć to nie mogli wysłać tych wyników i nie miałam robione. W pon idę do swojej położnej na pobranie krwi i mogą wtedy wykonać test w kierunku tylko Downa.
 
A ja z radością pakuje dziś dzieciaki i wiozę do teściów. Kończymy pierwszy tydzień ferii.
Wizyta już w poniedziałek. Nie mogę się doczekać. Moje dzieci kłócą się o imię dla dziecka. Kłócą się też o płeć. Są na etapie mocnej ekscytacji ciążą.
 
Luduuu znowu mam krwotok z nosa... Zastanawia mnie tylko czemu wiecznie z prawej dziurki... Mój mąż oczywiście panikuje, ja mu mówię, że to normalne ale jakiś panikarz się z niego zrobił w tej ciąży...
 
reklama
Z dzidzia wszystko ok, jak zobaczyłam jak sobie macha tymi rączkami, nóżkami myślałam, ze się popłacze. Prawdopodobnie chłopak i jak to usłyszałam, to już wgl płakać mi się chce. [emoji23]
Na początku chciałam miec syna, ale nastawiłam się ostatnio na corke, ale to te hormony pewnie. [emoji23]
Gratuluje! Przyzwyczaisz się co do płci [emoji4] U mnie w głowie była córka, też będzie chlopczyk. Już przyzwyczaiłam się do "młodego" [emoji23]
Jestem już po wizycie jednak nie będzie 2 chłopców tylko parka
O jeny super, że parka [emoji847] Gratuluję.
 
Do góry