reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Tak tez zrobię, w poniedziałek. Węzły chłonne miałam badane przez 2 lekarzy w listopadzie i było czysto. Wyniki krwi tez mam podobno „pyszne” jak to określił lekarz, wiec jakoś staram się nie nakręcać ;)

Ból głowy minal w jakiś 80%, ale to norma na wieczór. Najgorzej jest po południu.
Jutro idę upuścić krwi na dodatkowe toxo, morfo i ferrytyne. Zapomniałam kupić pojemnik na mocz [emoji52]

Ja tak się na siebie zdenerwowałem kiedyś że ciągle zapominam o pojemniku na mocz aby to kupić że w końcu jak dotarłam do apteki to kupiłam 10 sztuk. Mina farmaceutyki bezcenna ale ja mam nadzieję że do końca ciąży już mi nie braknie ;)
 
reklama
Traszka niestety większość kobiet tego nie wie, a wiele razy mogłyby uniknąć złej diagnozy czy powtarzania badania. Mi to sprzedał ginekolog,bo ja zawsze mialam problemy z pęcherzem i często wyniki wychodzily źle. Żeby uniknąć błędów zalecił mi pobierać mocz tylko w ten sposób.
Tak wlasnie pobrałam dziś mocz. Dzięki za podpowiedz, bo z tym tamponem nikt mi nie mówił. Przyjmuję luteinę dopochwowo 2x dziennie, wiec sama wiesz jak jest z tą wydzieliną [emoji16][emoji849]
Jagódka dokładnie tak powinno wyglądać pobieranie moczu zwłaszcza do posiewu, ale nie tylko. Od kiedy to wiem staram się zawsze przestrzegać.
Marta nie napisałam tak żebyś zignorowała wynik, też bym śpieszyła na posiew na Twoim miejscu. Trzymam kciuki żeby było ok :)
Kochana, nawet tak nie pomyślałam [emoji6][emoji8]wiem, ze chciałaś dobrze [emoji4]
Marta mam taką samą grupę krwi;)
Warto to zanotować [emoji23][emoji23][emoji23] odpukać w niemalowane [emoji6] to bardzo dobra grupa krwi [emoji1360][emoji39]
Ja tak się na siebie zdenerwowałem kiedyś że ciągle zapominam o pojemniku na mocz aby to kupić że w końcu jak dotarłam do apteki to kupiłam 10 sztuk. Mina farmaceutyki bezcenna ale ja mam nadzieję że do końca ciąży już mi nie braknie ;)
Ja wczoraj kupiłam 6 [emoji23] chyba pomyślała, ze ktoś ma problem z trafieniem do kubka [emoji23][emoji23]

Mój dzień wlasnie się rozpoczyna. O 6 chce wyjechać żeby dobić się na 7 na warynskiego. Dojazd to jakieś 30 min, drugie 30 to korki [emoji849] biorę ze sobą 2 banany co bym nie zeszła po badaniu [emoji6]
 
Marta, powodzenia na badaniach :-). Waryńskiego? Czyżby Wuwua? To o tej porze nie powinno być jeszcze korków ;). W każdym razie mój mąż o tej porze bez problemu przebija się przez miasto, ale jak wyjdzie o 7 to już kaplica [emoji23].
Mój dzień też już się zaczął - niestety. Moje dzieci to ranne ptaszki :(. Teraz są przeziębione, nie chodzą do przedszkoli - a i tak nie pośpią dłużej....
Miłego dnia! :-)
 
Dzień dobry. A ja dzisiaj czuję się lepiej i idę do pracy. Mam ważne rzeczy do zrobienia przed urlopem więc trzeba spiąć pośladki i dokończyć by móc spokojnie pójść na urlop.

Marta trzymał kciuki by to tylko źle pobranie próbki było i badanie teraz wyszło ok.
Takich cudów na szczęście ja sobie kupywac nie muszę jak te kubeczki na mocz[emoji23]

Jagoda mnie też ciągle suszy[emoji33]
 
Uważam, ze nie powinno to być bagatelizowane przez lekarzy. Poprzednim razem wyszły mi bakterie w ogólnym a w powiewie było czysto. Jutro robię posiew, kubeczki zakupione. Mam nadzieję, ze nic nie wyjdzie, ale jednak mocz w szpitalu robiona była na cito, wiec wynik badania nie był przez nieodpowiednie przechowywanie. Najgorsze jest to, ze będę musiała czekać teraz do tygodnia na wynik. Kupiłam żurawit w aptece. Póki co musi wystarczyć. Pewnie to CRP skoczyło mi przez zapalenie pęcherza.
Ja miałam na badaniu moczu liczne bakterie w polu widzenia 3-5. Lekarz powiedział że jeszcze nie jest źle więc żeby brać zuravit. Ale powiem szczerze nic mnie nie piecze ani nie boli. W poprzednich ciazach(obu) w I trymestrze brałam furangine bo mój gin twierdził że infekcje takie trzeba leczyć chociaż jak napisałam o tym że biorę furangine na innym forum to dziewczyny od razu napisały że w I trymestrze nie wolno.
 
Czesc dziewczyny :-)

Mamy dziś jakieś wizyty?

Ja dzieciaki wyprawilam do szkoły i przedszkola i czekam na moja mamę żeby mi z lodówki ser biały wyciągnęła. Nie mam ochoty zaczynać dnia od wymiotowania A niestety jakoś z lodówką w zgodzie nie żyje:-)
 
Ja w poprzedniej ciąży dostałam ja w 5 tygodniu, ciąże poroniłam ale czy to mogło mieć wpływ - nie wiem.... Teraz tez dostałam ale już w 2 trym.
W drugiej ciąży wzięłam na własną rękę 2 dni przed testem. Miałam wybór albo wziąć i zobaczyć czy pomoże albo jechać na pogotowie. Stwierdziłam że wezmę bo nie wiedziałam co na ip powiedzieć. No bo czułam że jestem w ciąży ale pewności nie miałam. Bałam się że wladuja mi jakiś antybiotyk. A bolało tak okropnie że z bólu płakałam.
 
reklama
U mnie ciezka noc. Zatoki, dreszcze, ale o dziwo bez gorączki. Za to babel coraz czesciej daje o sobie znać. Ale muszę być odpowiednio zgieta haha
Śniadanko i do pracy. Byle do weekendu...

Powodzenia na wizytach.
 
Do góry