reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Wszystkim bardzo gratuluje wizyt i trzymam kciuki za wyniki, nawet jak to „tylko statystyka”;) Ja dopiero wsiadłam w auto i zaraz wracam z pracy do domu. Jutro wielkie przygotowania - wyjeżdżam do Czech na ślub mojego taty. Uroczystości potrwają do poniedziałku, wiec trochę do zrobienia będzie ale przynajmniej do roboty nie trzeba. [emoji6]
 
Ja dziś dzień dla siebie- dentysta (na szczęście nie mam już żadnych ubytków i zrobiłam scaling), brwi, fryzjer, zakupy. Poszalałam, a co mi tam! W końcu to drugi trymestr, czyli miesiąc miodowy ciąży :D
 
Dziewczyny gratuluje wszystkich wizyt ;) patrząc na wasze jeszcze bardziej nie mogę się doczekać swojej wizyty za tydzień w piątek ;)
My dziś z maluszkiem zaszaleliśmy i na Aqua Zumba :D nawet przyszła babcia z nami poszła :) odrazu plecy mniej bolą
 
Hej Dziewczyny;)
Dawno mnie tu nie bylo, cieszę się że u Was wszystko w porządku ☺
Mam do Was pytanie: co sądzicie o zażywaniy Heviranu na opryszczkę w ciąży?
 
Mój gdzieś wyczytał że w 17 tyg dziecko już słyszy I od pół godziny stoji nademna z gitara i gra. Jak lubię jak on gra i widać że on to kocha. Niech gra
 
reklama
Mój gdzieś wyczytał że w 17 tyg dziecko już słyszy I od pół godziny stoji nademna z gitara i gra. Jak lubię jak on gra i widać że on to kocha. Niech gra
Wyrośnie Wam muzykalny bobas. Mój mąż dużo grał jak byłam w pierwszej ciąży. Na gitarze, na organach. Mój siedmiolatek uwielbia muzykę. Gra na organach i ma mega poczucie rytmu. Za to córka ślicznie śpiewa :)
 
Do góry