reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Kurczę zaczynam się martwić bo coraz częściej pojawiają mi się takie bardzo szybkie uderzenia serca wtedy mam wrażenie ucisku na klatce piersiowej. I tak ciężko mi się oddycha kręci mi się w głowie.. coraz częściej mi się to pojawia
 
Kurczę zaczynam się martwić bo coraz częściej pojawiają mi się takie bardzo szybkie uderzenia serca wtedy mam wrażenie ucisku na klatce piersiowej. I tak ciężko mi się oddycha kręci mi się w głowie.. coraz częściej mi się to pojawia
Ja mam tak codziennie. Narazie zwalam to na ogromne mdłości i wymioty ale nie wiem czy nie będę musiała powiedzieć ginowi o tym :-(
 
Piszesz ze nawet nie chciało Ci się pytać więc ona pewnie pomyślała że skoro nie pytasz to wszystko wiesz i nie masz żadnych pytań pamiętam jeszcze ze szkoły medycznej powiedzonko naszego prowadzącego skoro pacjent nie pyta znaczy że wszystko wie i my się nie narzucamy ;)następnym razem kartka na stół i na wszystko ma odpowiedzieć

oj próbowałam dwa razy ale miałam wrażenie że niezbyt się jej chce gadać. Mam za to namiary na położną podobno konkretna i z dużą wiedzą. Mam nadzieję że się dogadamy ale wizyty na nfz są dopiero od 21 tc czyli jeszcze 1,5 miesiąca
 
Tzn. Ja już to kiedyś miałam i nawet robiłam badania i wyszło mi że mam więcej skurczy niż normalnie . Tylko to potem się uspokoiło a teraz znowu . Tylko teraz jestem w ciąży i to bliźniaczej więc dlatego się martwię.
 
Ja tez tak mialam w poprzedniej Ale bardziej od polowy i w tej ze 2 razy juz. Ciśnienie ok, ale tętno pod 200. Na pewno większą ilość krwi nie jest tu bez znaczenia.
 
reklama
Do góry