reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja obudziłam się pół godziny temu, coś ostatnio śpię jak zabita. U mnie na śniadanie kanapeczki z pasztetem i ogórkiem konserwowym.
Muszę dokończyć dziś drugą sukienkę. Przyszła mi dresówka na strój strażaka Sama, uszyje chyba młodemu na bal przebierańców.
Muszę też pojechać do ośrodka doskonalenia techniki jazdy i kupić mężowi prezent, bo w sobotę ma imieniny, a 20stego urodziny. Ale to już chyba jutro, nie chce mi sie, bo to drugi koniec miasta, a warunki do jazdy są jakie są..
 
PaskuPaska ja biorę heviran właśnie ogólnie jeśli o sam lek chodzi nie zagraża on dziecku:) jak masz jakieś pytania to pisz;)
 
Ja obudziłam się pół godziny temu, coś ostatnio śpię jak zabita. U mnie na śniadanie kanapeczki z pasztetem i ogórkiem konserwowym.
Muszę dokończyć dziś drugą sukienkę. Przyszła mi dresówka na strój strażaka Sama, uszyje chyba młodemu na bal przebierańców.
Muszę też pojechać do ośrodka doskonalenia techniki jazdy i kupić mężowi prezent, bo w sobotę ma imieniny, a 20stego urodziny. Ale to już chyba jutro, nie chce mi sie, bo to drugi koniec miasta, a warunki do jazdy są jakie są..
A to można pasztet w ciąży? Zawsze mi lekarz mówił że nie można [emoji85]
 
@Ennis92
ooo super! Kciuki zaciśnięte !

A to pasztet w ciąży można??? Ja czytałam, ze mam unikać wątróbki i pasztetu i jak debil wzrokiem omijam w sklepie ! A mam taką ochotę !
Kanapeczki orkiszowe tez brzmią super rany, zaraz faktycznie i pierogi i paczka wsunę taka głodna jestem [emoji52]

@moliwa L4 i odpoczywać w domku
 
Dziewczyny krawcowe ja też poproszę jakieś namiary na obejrzenie Waszych dzieł. Uwielbiam takie ubranka.

Mam wyniki
IMG_20190110_095142.jpeg
 
No bez jaj [emoji23] ile tam może byc tej wątróbki w środku? Nie jem go codziennie i w sumie pierwszy raz w tej ciąży. Jakbyście codziennie jadły kilogram wątróbki, to rozumiem, że mogłoby zaszkodzić,ale pasztet od czasu do czasu jest ok.
 
reklama
No bez jaj [emoji23] ile tam może byc tej wątróbki w środku? Nie jem go codziennie i w sumie pierwszy raz w tej ciąży. Jakbyście codziennie jadły kilogram wątróbki, to rozumiem, że mogłoby zaszkodzić,ale pasztet od czasu do czasu jest ok.
Nie no w sumie masz rację [emoji23] ja się zawsze jak na pasztet patrzyłam to wydawał mi się surowy... Pochodziłam do niego jak do tataru z jakiegoś powodu [emoji85]
 
Do góry