reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja już po. Ze stresu- choć nie czułam się zdenerwowana, albo po kawie ciśnienie mi skoczylo :D
Dzidziuś zdrowy, 6,5cm, fika cały czas, wszystkie pomiary w normie, części ciała wszystkie ma :p Jakieś tam ryzyka też mam wypisane ale duże nie są. Najważniejsze ze organy piękne.
 
Ja zawsze zaraz po Tobie[emoji4] Jutro mam.
Aa to mi się pomyliło. O której? Trzymam mocno kciuki [emoji1696]

Oto nasz Maluszek [emoji3531]
IMG_20190109_183602.jpeg
 
Dobry wieczór. Nie było mnie od soboty a tu tyle stron, że szok. Nie wiadomo od czego zacząć. Zacznę więc od siebie

Mieliśmy dzisiaj badania prenatalne. Wyniki będą za dobry tydzień. Na usg wszystko wygląda dobrze, narządy prawidłowe, mini czlowieczek był w nieustannym ruchu. Pierwszy widok po przyłożeniu usg to narządy i chyba siusiak aczkolwiek moja lekarka nie była pewna i mogła to być sprytnie położona pepowina, więc na potwierdzenie czekamy do Walentynek, bo wtedy kolejne usg.
Nasze szczęście wazy juz 82gr a wymiary 7.54cm czyli więcej jak na ten tydzień ciąży. Termin wg wszystkich pomiarów wcześniej o 5 dni, czyli 12.7
Jestem szczęśliwa bo zobaczyć takie cudo to wielkie przeżycie ❤️❤️❤️

Pisalyscie o wadze, ja dzisiaj kolejne ważenie i przyznam się bez bicia, że mam już dobre 6-7kg na plusie, o zgrozo!!! Dziwne bo nie jem za dwóch a ciągle mam mdłości więc też sobie odmawiam bo po prostu nie mam smaka. Co ciekawe w poprzednich ciążach przytyłam po 8-11kg, nie więcej. Zobaczymy co teraz będzie :szok::-p

Z zakupów to u nas już łóżeczko zamówione a fotelik z bazą do auta już czeka w domu. Jeśli to synek to nie posiadam żadnych ubranek, po córci by jeszcze się może coś znalazło.

Dziewczyny witam nowe Mamusie w naszym gronie. Gratuluję wszystkim dobrych wieści. Szkoda że nie wszystkie mogą w pełni cieszyć się ciąża tylko zamartwiać o wyniki odbiegające od normy. Nie będę nic doradzać bo myślę najlepiej konsultować to że swoim lekarzem.

Fajne brzuszki macie ❤️

To prawdopodobnie mój drugi synuś ❤️
 

Załączniki

  • 13SSW_0004.JPG
    13SSW_0004.JPG
    162,8 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry