reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Nazwa akuratna :D

O ludu w końcu do domu. Głodna, zmęczona i zła. Jeszcze wywiadówka w szkole była ;) Kawy od 2 dni nie piłam bo nie było kiedy aaaaaaaa
Ja mam ochote na kawe, ale nie moge zniesc ani zapachu ani nic cieplego mi nie przechodzi.

Mnie pepek boli od samego rana, zobacze jak jutro i jak cos to wybiore sie do rodzinnego. Wiem ze moze bolec w ciazy, ale mnie juz bolal rok temu i boje sie ze tam jakas przepuchlina sie zrobila.

Dziewczyny czy Wy tez tak zapachu wlasnej skory nie mozecie? Nic mi nie pomaga, smierdzi mi i juz.
 
Zaparcia jako takie nie. Ale już parcie na toalecie coś tam delikatnie pewnie mogłoby ruszyć.

Udało mi się poprzekładać wizyty i prenatalne jutro o 11:30 :D Fajowsko! Poproszę o kciuki, oby wszystko było na swoim miejscu i będziemy informować rodzinkę wreszcie :) Rano jeszcze jakoś muszę laboratorium zahaczyć, w dodatku na czczo, bo glukozę muszę zrobić, mam nadzieje, że mąż odstawi Młodego do żłobka, bo jeśli ja będę musiała to do labu dotrę najwcześniej o 9:30 i trzy razy po drodze z głodu zasłabnę. Ostatnio mam mega ssanie na jedzenie. Straszne wręcz. Ogólnie mogłabym jeść i spać. Po 9 zjadłam 3 kromki na śniadanie, o 11 jajecznicę, jest 13:30 a mnie już skręca z głodu i muszę sobie szybko coś zrobić. Mój żołądek to studnia bez dna - ma ktoś podobnie?

Sypnęło u nas śniegiem, ruch w mieście idzie jak po grudzie, ale za to popołudniu zabierzemy dziecko i psa i pójdziemy na sanki :)

Tak. Ja... co daje 5 kg na plusie w trzy miesiące... :oo:
No i brak energii na cokolwiek. I zmęczenie po czymkolwiek. :wink:
 
Kurde no zglupialam 2.08 to to damo co 2.8??
W przypadku tego badania to bardzo ważna różnica

Ja dzisiaj byłam na nfz na prenatalnych NT 0,89, dzidziuś ładnie rączki składał kość nosowa ok CRL 6,9cm, łożysko na przedniej ścianie przy ujściu szyjki także trzeba uważać na siebie. Doktor mówił że przy wzroście macicy łożysko się podniesie.

Jutro idę do swojego doktorka na wizytę i jemu ufam chce żeby on swoim okiem zobaczył
 
reklama
Do góry