reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

W piątek mam genetyka i zobaczę co powie, bo sama nie wiem co wybrać te nifty czy amino. Co będzie pewniejsze ? Trochę poczytałam na ten temat i mam mętlik w głowie :frown:
 
reklama
Jade do Ciebie na krzywa [emoji16]
Co do kp, ja marzylam zeby wyjsc na zakupy a moje dziecko odmawialo i smoczka i butelki. Ile kasy wydalam na to, az szkoda liczyc. Moja corka przeszla z cyca od razu na picie przez rurke i jedzenie luzka. Pominelismy kubeczki nie kapki z tego samego powodu co butelki. MM odmawiala, tez kilka rodzajow kupywalam. Nie i juz! Tak wiec karmilam cycem i bylam uwiazana [emoji6] Odstawilam jak miala ok roku, po powrocie do pracy potrafila cala noc wisiec na mnie. Odstawienie poszlo bez placzu, po prostu to zaakceptowala.

Wpadaj na krzywą[emoji23]

Co do karmienia u mnie było identycznie. Tysiące prób i niestety nie przeszła żadna butelka i żadne MM. Myśle, że ten fakt uwiązania był dla mnie dużo trudniejszy do zniesienia niż bolące sutki w pierwszych tygodniach. Karmiłam rok, pod koniec odstępy między karmieniami na upartego pozwalały na szybka kawę na mieście ale większość czasu nie mogłam nigdzie sama wyjść i to było trudne. Zastanawiam się jak zaczarować drugiego malucha żeby się jednak do butelki przekonał[emoji6] Wtedy nie będę musiała z zazdrością czytać, jak ktoś zostawił malucha z tata i poszedł na zakupy do supermarketu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jest nas więcej. Moi chłopcy też bezsmoczkowi i bezbutelkowi, tylko cyc i cyc, chłopaki chyba tak mają:p łaziłam wszedzie z nimi, nie było wyjścia. Nawet pod ziemią w kopalni w Bochni karmiłam- na stojąco w jednym z korytarzy, bo się tak darł,że nie chciałam przeszkadzać całej wycieczce [emoji23]
 
Jest nas więcej. Moi chłopcy też bezsmoczkowi i bezbutelkowi, tylko cyc i cyc, chłopaki chyba tak mają:p łaziłam wszedzie z nimi, nie było wyjścia. Nawet pod ziemią w kopalni w Bochni karmiłam- na stojąco w jednym z korytarzy, bo się tak darł,że nie chciałam przeszkadzać całej wycieczce [emoji23]
Coś musi być z tymi chłopakami faktycznie. Mój to samo. :D
 
U mnie z dziewczynką było identycznie. Też bezsmoczkowa i bezbutelkowa. Od razu z cyca przeszła na bidon z rurką. Karmilam rok. O dziwo łatwo poszło odstawienie :)
 
Hej dziewczyny. Ale dopadło mnie choróbsko. Gardło strasznie boli. Leżę teraz pod kołderką i nie mam siły na nic ale będę musiała wstać i jakiś obiad ogarnąć. Czuję się fatalnie. Macie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie. Odnośnie karmienia cycem to z moją córką nie było problemów.
 
Hej dziewczyny. A ja jadę na nieplanowana wizytę do lekarki. Od kilku dni dziwnie mnie piecze i lekko kłuje w miejscu, gdzie leży dzidziuś. Nie mam pojęcia, co to jest, bo oprócz tego nieprzyjemnego uczucia (to nawet nie ból), nic mi nie jest. I nie wiem. Pęcherz boli inaczej, znam ten ból. Wzdęcia (które mam cały czas i już mnie to meczy) tez gdzie indziej. Infekcja bez nieprzyjemnej wydzieliny? Ech, nie wiem. Nie chce panikować ale trochę panikuje. A najgorzej - ze dzisiaj tego „bólu” nie ma. No ale już wczoraj podjęła decyzje, ze jadę i się wcisnę w kolejkę. Lekarkę mam świetna, na pewno zrozumie. Trzymajcie kciuki, niech jest to tylko głupia panika. Dobrego dnia wszystkim. [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z rana :) wlasnie czekam przed gabinetem [emoji847] trochę mnie dziś krzyż boli jak na okres ale to pewnie wczoraj przegielam ze sprzątaniem... zaraz będę wiedzieć czy wszystko u kreweta w porządku [emoji39] pogoda jest okropna! Ciśnienie leci na łeb. Zaraz po lekarzu mam kosmetyczkę i jak sobie pomyślę o 3h z zamkniętymi oczami i do tego na leżąco to jestem pewna, że usnę [emoji53] tylko audiobook moze mnie uratować [emoji6]
 
Do góry