reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny poradźcie co kupić 7 latce która ma urodziny w grudniu także kumulacja Mikołaj Święta i urodziny to chrześnica mojego M a ja kompletnie nie jestem na etapie zabawek dla 7 latek ;):D

Tyle ma moja córka, więc jestem w temacie, ale jest tyle różnych opcji, że hej :) Np.: zabawkowa maszyna do szycia, klocki lego z serii Friends, mikroskop dla dzieci, jakąś fajną planszówkę, może uprawia jakiś sport typu jazda konna, basen więc zawsze można jakiś gadżet z tego tematu, moja uwielbia kule Lols Suprise czy coś takiego, zestawy do samodzielnego tworzenia biżuterii (ja akurat za tym nie przepadałam, ale może akurat), na razie tyle mi do głowy przychodzi :)
 
reklama
Czy orientujecie się jak jest z herbatą z bagietka. Internet mówi że wskazana, wzmacnia ciążę. Mama mi kupiła dzisiaj i przed sek dzwoniła z ingo że na opakowaniu jest nie wskazana w ciąży :|
Wiesz jak to jest z ulotkami i opakowaniami... To taki dupochron. Bo albo certyfikaty za drogie, albo badań nie ma i producent się chroni. Dlatego wszelkie zioła czy leki trzeba sprawdzać albo w leksykonach albo dopytać specjalistę.
 
Zabawkowa maszyna do szycia na pewno nie, to strasznie go*'$# tylko zniechęci dziecko do prób szycia, to się nadaje dla 4 latki maksymalnie. A 7 latka może już spokojnie szyć na normalnej maszynie z osłoną igły.
Wszystko z cekinami teraz na topie, albo może jakaś planszowa? Gorący ziemniak, monopol, 5 sekund, dobble?
 
Mnie - z własnej nieprzymuszonej woli - na pewno na kolejnym wątku nie będzie ;-). Czwórka dzieci mi wystarczy [emoji23]. Chociaż, jak to mówią, nie znasz dnia ani godziny.
Heheh o to to. Ta moja jest takim "nie znasz dnia" :p Ja zawsze mówię "nie wiem, zobaczymy" ;)


Gra super pomysł. Dobble rządziły ostatnio u nas. I Lego też zawsze ok. Poza tym trudno powiedzieć, zależy od dziecka. Podpytaj może kogoś co lubi robić.
 
Tyle ma moja córka, więc jestem w temacie, ale jest tyle różnych opcji, że hej :) Np.: zabawkowa maszyna do szycia, klocki lego z serii Friends, mikroskop dla dzieci, jakąś fajną planszówkę, może uprawia jakiś sport typu jazda konna, basen więc zawsze można jakiś gadżet z tego tematu, moja uwielbia kule Lols Suprise czy coś takiego, zestawy do samodzielnego tworzenia biżuterii (ja akurat za tym nie przepadałam, ale może akurat), na razie tyle mi do głowy przychodzi :)
Właśnie o tych kulach lols suprise mówiła nam a my zieleni :Dmusze to obczaić ona uwielbia konie chodzi na jazdy może coś w tym kierunku pomyślimy
 
reklama
My mamy taką maszynkę do robienia czekoladek, rozpuszczasz i lejesz do różnych foremek, formułujesz lizaki - użyta może 3 razy i teraz się kurzy :rofl2:

lol suprise pełno znajdziesz np. na allegro, ale uwaga, bo można oczopląsu od tego dostać, połapać się w tym to już sztuka :-D
 
Do góry