reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć dziewczyny!
Wygląda na to że i ja dołączę do Was. Mam 38 lat i w domu 11 letnią córę. Nie mam jeszcze 100% pewności bo nie byłam jeszcze u lekarza - wizytę mam na 3 grudnia. Ale podwójny test z dwoma kreskami ( co prawda te drugie trochę blade) i zrobiona beta 1100 - dają już nadzieję Po za bolącymi piersiami - objawów brak.
Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży ale myślę że z Wami szybko sobie przypomnę
 
reklama
Ale mi dzisiaj śpiąco [emoji42]


Zastanawiam się czy powiedzieć w tym tygodniu szefowi o ciąży. Chciałabym szybko iść na zwolnienie ze względu na rodzaj pracy.
 
Cześć dziewczyny!
Wygląda na to że i ja dołączę do Was. Mam 38 lat i w domu 11 letnią córę. Nie mam jeszcze 100% pewności bo nie byłam jeszcze u lekarza - wizytę mam na 3 grudnia. Ale podwójny test z dwoma kreskami ( co prawda te drugie trochę blade) i zrobiona beta 1100 - dają już nadzieję Po za bolącymi piersiami - objawów brak.
Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży ale myślę że z Wami szybko sobie przypomnę
Witaj :)
 
Ruskie chodzą za mną od wczoraj...tylko lepić mi się kompletnie nie chce. Może namówię mojego M i zrobi któregoś dnia, akurat ma tydzień urlopu [emoji173][emoji1]
Lepiłam w poniedziałek przez 3 godziny :D z 2 kg mąki i wszystko zjedli :) a miałam zamrozić i kiedyś mieć obiad z głowy :)
 
Od 3 dni mam jem takie ilości lodów ,że sama jestem zdziwiona. Ale to jest silniejsze odemnie :-Dza to mam mdłości na widok mięsa
 
Cześć dziewczyny!
Wygląda na to że i ja dołączę do Was. Mam 38 lat i w domu 11 letnią córę. Nie mam jeszcze 100% pewności bo nie byłam jeszcze u lekarza - wizytę mam na 3 grudnia. Ale podwójny test z dwoma kreskami ( co prawda te drugie trochę blade) i zrobiona beta 1100 - dają już nadzieję Po za bolącymi piersiami - objawów brak.
Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży ale myślę że z Wami szybko sobie przypomnę
Witaj witaj ja 40stka z 20 letnim synem która też już zapomniała to i owo :D
 
Witam:)
Z przyjemnością dołączam do grona mamusiek:) Termin wyznaczony na 07.07.2019. Będzie to nasz wyczekany pierwszy dzidziuś... 16.11 zobaczyliśmy pięknie bijące serduszko Mam pytanko, czy wszystkie macie taką schizę, czy aby wszystko na pewno w porządku? Ja do końca pierwszego trymestru chyba zwariuję... Od tygodnia nudności zniknęły i piersi nie bolą, a ja już w strachu. Ale mówię sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia tak mam:) Pozdrawiam
 
Witam:)
Z przyjemnością dołączam do grona mamusiek:) Termin wyznaczony na 07.07.2019. Będzie to nasz wyczekany pierwszy dzidziuś... 16.11 zobaczyliśmy pięknie bijące serduszko Mam pytanko, czy wszystkie macie taką schizę, czy aby wszystko na pewno w porządku? Ja do końca pierwszego trymestru chyba zwariuję... Od tygodnia nudności zniknęły i piersi nie bolą, a ja już w strachu. Ale mówię sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia tak mam:) Pozdrawiam

Cześć :)!

Nie mam schizy. Ale to moje 4. dziecko. W pierwszej ciąży miałam paranoję level hard ;-).

Ale zrobiłyście smaka na pierogi. Chyba zrobię w tygodniu. Uwielbiam ruskie.
 
Hej Dziewczynki!

U mnie na aplikacji nie widac suwaczkow.
Pierogo tez mam dzisiaj na obiad, ale kupcze. Jeszcze nie bylabym w stanie ulepic sama. Mam nadzieje ze do swiat sie ogarne bo i uszka i pierogi zawsze naleza do mnie. Tylko jak ja grzyby ugotuje feee.

Wczoraj zasnelam z Julka i obudzilam sie o 22:30 i uwaga.. nie moglam zasnac do 6 rano! Takze ten, niech kazdy mi z drogi dzisiaj zchodzi bo wqurw level master.

Karolcia.DE blizej terminu, jak moj mozg zacznie juz pracowac, wypytam Cie i ten Twoj wozek do biegania.
 
reklama
Witam:)
Z przyjemnością dołączam do grona mamusiek:) Termin wyznaczony na 07.07.2019. Będzie to nasz wyczekany pierwszy dzidziuś... 16.11 zobaczyliśmy pięknie bijące serduszko Mam pytanko, czy wszystkie macie taką schizę, czy aby wszystko na pewno w porządku? Ja do końca pierwszego trymestru chyba zwariuję... Od tygodnia nudności zniknęły i piersi nie bolą, a ja już w strachu. Ale mówię sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia tak mam:) Pozdrawiam
Witaj i gratulacje :)
 
Do góry