reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Tak, Rennie ratowało choć na chwilę, ale pod koniec to już nic nie pomagało. Ależ się cieszyłam, że się poród zaczął heheh
Mnie od ciazy zgaga zagoscila juz na stale. Ostatni wynalezek moj to takie male saszetki niebieskie na raz. Nawet smaczne. Ulga od razu :)
 
kurka to dopiero 19.40? [emoji849] a ja przed chwila mowie do mojego ze ide spac [emoji23][emoji23] czuje sie jakby byla z 23.00 hahha
 
kurka to dopiero 19.40? [emoji849] a ja przed chwila mowie do mojego ze ide spac [emoji23][emoji23] czuje sie jakby byla z 23.00 hahha
Wlasnie ze swoim o tym mowilam. Zmęczona jestem w wolny dzien bardziek niz bym zapitalała 20 h na budowie. Pracoholizm [emoji14]
 
ja za kazdym razem robilam test z rossmana PINK strumieniowy :) najleoiej czekac do dnia spodziewanej @ ale moze wyjsc wczesniej tez :)
Wlasnie u mnie problem z tym wyliczeniem @ . Po kilkunastulatach brania tabsow wywolywalismy okres. Od pierwszej do drugiej bylo tylko 24 dni. Przegapilismy owu. Teraz owu bylo między 12 a 14 dniem. I pieron wie kiedy @ bym miala.
 
reklama
Wlasnie u mnie problem z tym wyliczeniem @ . Po kilkunastulatach brania tabsow wywolywalismy okres. Od pierwszej do drugiej bylo tylko 24 dni. Przegapilismy owu. Teraz owu bylo między 12 a 14 dniem. I pieron wie kiedy @ bym miala.

No w takich sytuacjach to trudno powiedzieć. Ale komórka do macicy dojść musi, więc ten tydzień minimum odczekać trzeba, wcześniej nie ma szans na betę :) Potem można spamować testami hahah
 
Do góry