reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziewczynki po pracowitym likendzie mam pytanko- kiedy najwczesniej mozna zrobic test i jaki polecacie- taki najbardziej czuly
Mi wyszedł 6 dni przed terminem ale to się rzadko zdarza. Lepiej poczekać do tego dnia kiedy ma przyjść @ albo dzień lub dwa wczesniej jeśli jesteś niecierpliwa. Test o czułości 10. Ja nie mam jakiejś ulubionej firmy. W sumie to pewniejsze byłoby badanie beta hcg. Zwłaszcza jak nie chcesz czekać do terminu.
 
Dziewczynki po pracowitym likendzie mam pytanko- kiedy najwczesniej mozna zrobic test i jaki polecacie- taki najbardziej czuly

Najpewniej z krwi. Sikańce najlepiej nie wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki - o ile masz regularne cykle. Dziewczyny pisały wyżej, że nawet 5-6 dni przed spodziewanym okresem pojawiała się blada kreska. Ale jak chcesz być pewna to krew po terminie miesiączki nie pozostawi złudzeń :)
 
Dziewczynki po pracowitym likendzie mam pytanko- kiedy najwczesniej mozna zrobic test i jaki polecacie- taki najbardziej czuly
Jeśli wiesz kiedy była owulacja to 8-12 dni po mniej więcej jest zagnieżdżenie i zaczyna się produkować beta. Najczulsze testy maja 10j wiec tak 2-3 dni trzeba do tego czasu dodać. Jeśli masz długie fazy lutealne, to w dniu @ powinno wyjść. Jak krótkie, to i po może być fałszywie ujemny ;)


Co do objawów... Wszystko zniosę... Ale dziś idąc tak mnie gniotły spodnie, że aż zgagę poczułam... I jak pomyślałam o zgadze przed porodem... :no2::no2::no2::rofl2::rofl2:
 
Ja swojemu tez mowilam ze co najmnie 6 dni po a nie 6 godzin po [emoji23][emoji23][emoji23]
.. pewne i tak bede robiła codziennie [emoji16]
 
Aguu ja miałam zgagę prawie cały I i III trymestr w poprzedniej ciąży :/ Mdłości nie odnotowałam prawie, ale zgaga to była zmora, a Rennie moim przyjacielem.
 
reklama
Do góry