reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A i ja „ponownie” dołączę ;) ponownie, bo na samym początku się tutaj udzielałam ale szybko przestałam. Mdłości i półtoraroczna córcia, która zaczęła sezon chorobowy dały mi mocno w kość..później różne komplikacje w ciąży...a teraz jestem ponownie mamą. Urodziłam synka 12 czerwca, w 36 tc. Jest moim małym okruszkiem, 49 cm i 2670. Trzymam kciuki za was kobitki, czas szybko minie, zanim się obejrzycie, a już będziecie tulić maleństwa.
Gratulacje i dużo zdrówka :) kojarzę nick :)


u mnie na liczniku 13 dni. Dzisiaj miałam zostać przyjęta na oddział (cukrzyca) ale po ktg, badaniu i usg okazało się to zbędne, zostanę przyjęta 2 lipca. Młody ma według usg 3300g i na pewno jest chłopcem [emoji23]
 
A i ja „ponownie” dołączę ;) ponownie, bo na samym początku się tutaj udzielałam ale szybko przestałam. Mdłości i półtoraroczna córcia, która zaczęła sezon chorobowy dały mi mocno w kość..później różne komplikacje w ciąży...a teraz jestem ponownie mamą. Urodziłam synka 12 czerwca, w 36 tc. Jest moim małym okruszkiem, 49 cm i 2670. Trzymam kciuki za was kobitki, czas szybko minie, zanim się obejrzycie, a już będziecie tulić maleństwa.

Gratulacje :) jak okruszkowi na imie ? ;)

Witam wszystkie nowe mamusie :*
Nam zostało 22 dni. I oby zechciał wyjść o czasie ;)
 
Mi został jeszcze miesiąc i też już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mojego synka i będę mogła go wytulic i wycalować.
Bóle krzyżowe od kilku dni mocno dokuczają a przed ciążą właściwie nie wiedziałam co to jest... Ale to nic, wszystko zniosę dla niego :) byleby tylko wszystko z nim było ok czego i Wam wszystkim dziewczyny życzę ;*
 
Mi został jeszcze miesiąc, ale że czuję się nawet lepiej niż kilka tygodni temu, to chętnie pochodziłabym w tej ciąży jeszcze ze trzy miesiące. Jak nie dłużej. I tak jestem słoniem;)

@bloomka gratuluję Okruszka!:)
 
reklama
Do góry