reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
My od wczoraj dostajemy kroplówki z glukoza i witamina c na wzmocnienie oraz zastrzyki zakrzepowe w brzuch aby rozrzedzić krew w przepływach pepowinowych, by podtluczyc mała. Neonatolog tu w Gliwicach jest już po konsultacji z ordynatorem patologii i są przygotowani na wcześniejsze rozwiazanie ciąży czyli przed 35 tc i to tu w Gliwicach. Ale chcieliby jeszcze aby małej wzrosła waga chociaz trochę. Przyszedł wczoraj ordynator, akurat Moj narzeczony siedział i w końcu jakieś info.Chyba widzieli mój wczorajszy kryzys, bo snulam się po oddziale jak cień i płakałam, a jak już moj przyjechał to rozkleiłam się totalnie. Położna która miała dyżur musiała to widzieć i zgłosić ordynatorowi. Ordynator powiedział, ze będzie wcześniaczek ale poradzimy sobie. Ciśnienie opanowane. Mój lekarz chciał mnie wysłać do domu i chciał abym przyszła za tydzień na usg i przepływy, wtedy postanowiłby co dalej. Ordynator wolał mnie zostawić i mieć na miejscu, bo gdyby coś się zaczęło dziać mi lub małej to od razu reagują, a czas odgrywa duża role. Także zostaniemy tu już raczej do końca...
@Si.Kat w koncu masz jakis dalekosieżny plan, a nie działanie z dnia na dzień bez ładu i składu.Wydaje sie być wszystko racjonalne co wymyślili i jaki maja zamiar.Wszystko bedzie dobrze, twoja corcia urodzi sie troszke wczesniej, sterydy miala podane z oddechem sobie poradzi, a z wagą momentalnie dojdzie:)Glowa do gory, kazdy dzien oby do przodu:) Moc pozdrowień:)
 
Czyli b.podobnie do mnie.Ja dzisiaj jestem chyba tez 35+ 4.Mowie z om bo z usg jakies 34+6.Mi wyznaczyli cc na 39 i 3 z om tak dokladnie.Kurna oby dotrwać.Najgorzej jak sie wczesniej zacznie..A jakie masz jesli mozna wiedziec wskazania do cc?
Justella ja będę miała 4 cięcie. 2 operacje i jedno cc. W lutym rok temu na endometriozę i prawdopodobnie bedą jeszcze czyścić głebiej. U mnie wyjdzie równo 39 tydz. Myślę że jakby się wcześniej zaczęło to też powinni nam zrobić. Ale po skierowanie do szpitala jadę dopiero 26.06 także nie wiadomo jak będzie. Czasem nie wierzę że to już... Strach zaczyna zaglądać mi w oczy :szok::szok:
 
Si.kat będzie dobrze!!! Urodzimy w tym samym czasie i jeszcze kilka dziewczyn z forum :) będziemy się wspierać :) Dbaj o siebie i Melasię i nie zadręczaj się czarnymi myślami :tak:
 
Justella ja będę miała 4 cięcie. 2 operacje i jedno cc. W lutym rok temu na endometriozę i prawdopodobnie bedą jeszcze czyścić głebiej. U mnie wyjdzie równo 39 tydz. Myślę że jakby się wcześniej zaczęło to też powinni nam zrobić. Ale po skierowanie do szpitala jadę dopiero 26.06 także nie wiadomo jak będzie. Czasem nie wierzę że to już... Strach zaczyna zaglądać mi w oczy :szok::szok:
Tez tak mysle, ze wczesniej jakby co tez chyba..Ja mam juz skierowanie w razie co ze swoimi dokumentami w teczce..Jedyny minus to ciecie zrobi ten kto akurat bedzie na dyżurze.Zreszta caly ten stres, ze za wczesnie...Dobra myslmy pozytywnie i oby doczekać:)
 
Dziewczyny, od kilku dni boli mnie krocze- takie uczucie jakbyście po długiej przerwie przejechały kilkanaście km na rowerze. 10 min temu byłam w kuchni i chwycił mnie potworny ból i nie byłam w stanie się ruszyć. Jakimś cudem doczłapałam się do sypialni i leżę.
Do mojej lekarz nie mogę zadzwonić bo do niedz jest poza Polską. W grę wchodzi tylko szpital.
Czy któraś z Was miała podobne objawy?
Moje córki ułożone są główkowo, może to ma wpływ?
 
Dziewczyny, od kilku dni boli mnie krocze- takie uczucie jakbyście po długiej przerwie przejechały kilkanaście km na rowerze. 10 min temu byłam w kuchni i chwycił mnie potworny ból i nie byłam w stanie się ruszyć. Jakimś cudem doczłapałam się do sypialni i leżę.
Do mojej lekarz nie mogę zadzwonić bo do niedz jest poza Polską. W grę wchodzi tylko szpital.
Czy któraś z Was miała podobne objawy?
Moje córki ułożone są główkowo, może to ma wpływ?
Hej tak nie miałam.Mnie zakłuwa w kroczu czasami i tak dretwieje:confused: Mozesz wziąć dwie zwykłe nospy przeciwbolowo , przeciwskurczowo naraz.Mi tak lekarz zawsze powtarza.Jak nie przejdzie to na izbę bym pojechała..
 
Dziewczyny, od kilku dni boli mnie krocze- takie uczucie jakbyście po długiej przerwie przejechały kilkanaście km na rowerze. 10 min temu byłam w kuchni i chwycił mnie potworny ból i nie byłam w stanie się ruszyć. Jakimś cudem doczłapałam się do sypialni i leżę.
Do mojej lekarz nie mogę zadzwonić bo do niedz jest poza Polską. W grę wchodzi tylko szpital.
Czy któraś z Was miała podobne objawy?
Moje córki ułożone są główkowo, może to ma wpływ?
Mnie też jedynie czasami zakluje w pochwie i tyle no i czasami te skurcze Braxtona (czy jakoś tak), wtedy też muszę się zatrzymac bo boli ale po chwili przechodzi. Tak jak pisze Justella, jeśli nie przejdzie po NoSpie to jedz Kochana na Izbę Przyjęć, lepiej sprawdzić czy wszystko ok ale staraj się nie denerwować na zapas :*
Jesteśmy już chyba na takim etapie że ciągle nas coś co jakiś czas boli ale wiadomo lepiej sprawdzić :)
 
Hej dziewczyny [emoji4]

@Si.Kat Przykre jest to co Was spotyka, ale wierzę, że wiedza i doświadczenie lekarzy zapewni Wam zdrowe zakończenie tej historii. [emoji8][emoji179]

Ja chyba już chcę urodzić bo ostatnio czuję się jak słoń. W żadnej pozycji nie mogę zasnąć, a jak coś porobię w tym upale to zaczyna mnie serce kłuć i duszno mi. Końcówka ciąży jednak jest mega wysiłkiem dla organizmu...
 
reklama
@LolaLolina jak sie masz, polepszyło sie? Mam nadzieję, ze tak.
@Betty93 czuje sie podobnie, stopy i dlonie mam jakies nabrzmiale i co najgorsze boli mnie jakby kregoslup po jednej stronie na dole jakby od pośladka.Czy to rwa kulszowa??? Nie pamietam czy tobie dokuczala czy SiKat hmm co mozna z tym zrobić? Masaż, ale jak na stojaco :confused:
 
Do góry