reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

My nadal na izbie, ale już po badaniach usg i lekarzu. Mała na sprzęcie w szpitalu wazy 1302g (wczoraj u doktora w gabinecie dużo mniej), brzuszek, główka wszystko wskazuje na 31 tc, nóżki na 32 czyli długie jak u modelki, a niestety brzuszek 26tc i tu jest szkopuł.. Łożysko jest pogrubione, ale przepływy są bardzo dobre, ilość wód płodowych idealna. Zostajemy na obserwacji, aczkolwiek już mam dosyć. Jeżeli przyjęcie do porodu wyglądać będzie tak samo jak to dzisiejsze, to urodzę w holu na izbie przyjęć. No i termin porodu z OM 31.07, z USG 10.08.
Nie dokładaj sobie nerwów myślą o porodzie teraz :* dobrzr ze mala zbadana i nie siedzisz tam z wielką niewiadomą :* kciuki za was :*
 
reklama
My nadal na izbie, ale już po badaniach usg i lekarzu. Mała na sprzęcie w szpitalu wazy 1302g (wczoraj u doktora w gabinecie dużo mniej), brzuszek, główka wszystko wskazuje na 31 tc, nóżki na 32 czyli długie jak u modelki, a niestety brzuszek 26tc i tu jest szkopuł.. Łożysko jest pogrubione, ale przepływy są bardzo dobre, ilość wód płodowych idealna. Zostajemy na obserwacji, aczkolwiek już mam dosyć. Jeżeli przyjęcie do porodu wyglądać będzie tak samo jak to dzisiejsze, to urodzę w holu na izbie przyjęć. No i termin porodu z OM 31.07, z USG 10.08.
@Si.Kat te 200 g tj rożnica.Wazne ze malutka caly czas przybiera.Poobserwuja cie i wypuszcza, Melasia dostanie witaminki i aby patrzec jak osiagnie zaraz 2kg:)Nie stresuj sie bo to chyba najgorzej na nia dziala.Mi ostatnio moj gin powiedzial, ze z bliźniakami tak sie nie stresowałam jak teraz.Staram sie odżywiac jak najlepiej i duzo odpoczywac, choc to przy moich chlopakach jest dosyc ciezkie.Czas kiedy sa w szkole mija szalenie szybko, a poźniej zajecia dodatkowe, lekcje , kolacja i tak w kolko codziennie.Trzymaj sie tam i prosimy o informacje na bieżąco:biggrin2:
 
Dziękujemy za wsparcie dziewczyny :)
Na pewno będę was informować na bieżąco, póki co głowa pełna i to różnych myśli, niestety na tym etapie nie da się nie martwić i nie myśleć.
Trzymamy za was kciuki na pewno wszystko będzie dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ja po wizycie :) 33+1
Młody ma 1900 gram i na ta chwile był laskawy obrócić sie głowa w dol ;)
No zuch chłopak :)

My leżymy na oddziale, jesteśmy po zastrzyku (sterydy) na rozwój płuc dla Małej, kolejny w nocy. Za chwile drugie ktg, jutro krew, mocz i po tych wynikach powinnismy wiedzieć coś więcej. U mnie natomiast wysokie ciśnienie, narazie czekają aż emocje opadną i wieczorem zmierza raz jeszcze :)

Dziękujemy za wsparcie :*
 
No zuch chłopak :)

My leżymy na oddziale, jesteśmy po zastrzyku (sterydy) na rozwój płuc dla Małej, kolejny w nocy. Za chwile drugie ktg, jutro krew, mocz i po tych wynikach powinnismy wiedzieć coś więcej. U mnie natomiast wysokie ciśnienie, narazie czekają aż emocje opadną i wieczorem zmierza raz jeszcze :)

Dziękujemy za wsparcie :*
Odpoczywaj i nie myśl za duzo :*
Jesteście pod opieka lekarzy. Nic wam nie grozi :*
 
No zuch chłopak :)

My leżymy na oddziale, jesteśmy po zastrzyku (sterydy) na rozwój płuc dla Małej, kolejny w nocy. Za chwile drugie ktg, jutro krew, mocz i po tych wynikach powinnismy wiedzieć coś więcej. U mnie natomiast wysokie ciśnienie, narazie czekają aż emocje opadną i wieczorem zmierza raz jeszcze :)

Dziękujemy za wsparcie :*

Trzymam kciuki za Was :*
Oby już były same dobre wiadomości. :)

Ja o 17:45 mam swoją wizytę u ginekologa i sama jestem ciekawa co usłyszę. Wczoraj wieczorem maluszek tak kopał, że myślałam że zaraz mi wody odejdą co tak napierał. Może wtedy odwrócił się z powrotem główką w dół.
 
@Si.Kat to ciśnienie to pewnie z emocji.Sterydy daja zapobiegawczo, Melasia jeszcze posiedzi w brzuszku napewno długo:) Oby ci sie fajne laski trafily na sali, wtedy jest milo i czas szybko plynie.Ja jak bylam w 1-wszej ciazy na patologii pierwszy raz to jedna byla taka straszycielka innych, panikowala strasznie..bylo tak srednio.Ale drugim razem juz przed cc jak lezalam to byly takie super dziewczyny, ze bysmy cala noc gadaly i gadaly:)
@Betty93 po wizycie nam tu melduj jak Aleksander ładnie sie ma:)
 
reklama
@Si.Kat tak jak pisały Dziewczyny główka do góry, teraz jesteś w rękach specjalistów i zobaczysz że strach ma wielkie oczy i Melasia przyjdzie na świat jako duża dzuewczynka :) Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i myślami jestem z Wami ! :* Będę czekają za kolejnymi wieściami.

@Myslniczek gratulacje :)
@Betty93 jak tam poszło ?

Ja byłam dzisiaj na KTG i się trochę zmartwiłam bo najpierw położna stwierdziła że jak wszystko będzie ok to potrwa ono z 15-20 minut, niestety tętno spadało czasami do ok. 100 i badanie przeciągnęło się do ok. 50 minut. Na koniec stwierdziła że mały trochę słabo się ruszał ale że tak może być...
Dziewczyny, jak u Was wyglądało KTG?
Myślicie że powinnam się martwić ?
Dodam że od dwóch dni Tomeczek faktycznie słabo się rusza i obdarowuje mnie słabszymi kopniakami co mnie trochę martwi . Nawet slodkosci zbytnio nie poprawiają mu humoru...
 
Do góry