reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

@LaOla Witaj :) Gratuluje córeczki :) U mnie też księżniczka, a termin na 31.07 czyli kilka dni po Was :)

Ja dzisiaj po laboratorium z rana,a po 15 miałam neurologa mam wzmożony zespół cieśni... :/ ale niestety na tym etapie ciąży nic z tym nie zrobimy, może za miesiąc jak bardzo będzie doskwierało i dzieciątko będzie większe. Także muszę się przyzwyczaić do moich drętwiących rąk :D

@Myslniczek nastepna szkoła rodzenia od 5 czerwca, zastanawiam się, bo bede wtedy w 32 tc, czy nie będzie za późno na zaczynanie i czy faktycznie lepiej nie zapłacić i iść od następnego tygodnia na zajęcia... :/
Chyba lepiej wczesniej .
 
reklama
@LaOla Witaj :) Gratuluje córeczki :) U mnie też księżniczka, a termin na 31.07 czyli kilka dni po Was :)

Ja dzisiaj po laboratorium z rana,a po 15 miałam neurologa mam wzmożony zespół cieśni... :/ ale niestety na tym etapie ciąży nic z tym nie zrobimy, może za miesiąc jak bardzo będzie doskwierało i dzieciątko będzie większe. Także muszę się przyzwyczaić do moich drętwiących rąk :D

@Myslniczek nastepna szkoła rodzenia od 5 czerwca, zastanawiam się, bo bede wtedy w 32 tc, czy nie będzie za późno na zaczynanie i czy faktycznie lepiej nie zapłacić i iść od następnego tygodnia na zajęcia... :/
Jeśli to dobra szkła rodzenia i wiesz ze pomoże to plac. Ja swoją dziś olalam no nie podoba mi się. To co omawiają to mogę sobie na necie poczytać czy w książce. Dziś miało być o różnych sposobach na ból przy porodzie. No cóż może na następną po świętach pójdę
 
Si.Kat ooo super Gratuluje :) czytam troszke wstecz i widze ze jestes juz po krzywej cukrowej...ja dopiero w nastepnym tyg bo bylam przeziębiona...:(
 
Si.Kat ooo super Gratuluje :)czytam troszke wstecz i widze ze jestes juz po krzywej cukrowej...ja dopiero w nastepnym tyg bo bylam przeziębiona...:(
Tak, tak
Jeśli to dobra szkła rodzenia i wiesz ze pomoże to plac. Ja swoją dziś olalam no nie podoba mi się. To co omawiają to mogę sobie na necie poczytać czy w książce. Dziś miało być o różnych sposobach na ból przy porodzie. No cóż może na następną po świętach pójdę
Nie wiem czy dobra... ile ludzi tyle opini.

Si.Kat ooo super Gratuluje :)czytam troszke wstecz i widze ze jestes juz po krzywej cukrowej...ja dopiero w nastepnym tyg bo bylam przeziębiona...:(
Tak, my już po :) Nie było najgorzej :)
 
Ja staram sie cześciej wpadać i Was dziewczyny czytać, ale dzisiaj sie chyba w tematach pogubiłam..
Iwonka myśl pozytywnie, napewno beda sie starali utrzymac maluszka jak najdlużej w brzuchu.Widac z tego co piszesz ze nawet w razie wcześniejszego porodu mysla o bardziej specjalistycznej opiece neonatologicznej..To dobrze, mysla o wszystkim odpukac oczywiscie..Skurcze ustana zupelnie zobaczysz, stosuj sie tylko do zaleceń, leż, odpoczywaj i pisz do nas o czym tylko chcesz ;)
 
Wracając do tematu mycia okien to ja umyłam 5 i przy ostatnim zaczęło mi się robić słabo, rwa kulszowa dokuczała przez następne dwa dni, więc resztę okien dokończył M. We wtorek wysprzątaliśmy chatę na błysk i teraz tylko staramy się podtrzymywać porządek. :) Zakupów jakiś wielkich nie robimy bo wielkie świętowanie będzie u rodziców, a w sobotę Wielkanocną planujemy zabrać koszyczki i zrobić sobie wycieczkę na Jasną Górę bo ma być super pogoda.
 
Si.Kat a byłaś u osteopaty lub fizjoterspeuty? Terapia manualna mogłaby ulżyć w bólu.

Myślniczek w szkole rodzenia byłam na początku lutego mając termin na 1.03. Jak ciąża nie jest zagrożona to 32 tc to fajny termin bo będziesz na świeżo.
 
reklama
Hej dziewczyny. Długo tutaj nie zaglądałam. Widzę że jest nas coraz więcej.U mnie wszystko ok 12 kg na plusie. Brzuszek jest już ogromny, bardzo boli mnie kość ogonowa, czuję takie kłucie które promieniuje do pośladka. Imię już mamy wybrane. Będzie Majeczka. Z dzieckiem wszystko w porządku rozwija się prawidłowo. Właśnie weszłam w 28 tydz.ciąży.
 
Do góry