reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Kurczę ja planuje kupić kolyske z nadzieja ze star czy chociaż na 4 msc a pozniej przeniose malego do lozeczka a statszemu cos musimy kupic
Jak znajdziesz większą to starczy. Kosze są małe, ale kołyski czy dostawki z 90-100cm mają więc póki dziecko się nie kręci to wystarczy spokojnie.
 
Moja dostawka ma chyba 70 na 90
No właśnie. Rocznik ma około 80cm wzrostu zazwyczaj więc na długość sporo wytrzyma. Ale już poziomu nie obniża się więc przy przekrecaniu czy siadaniu trzeba wymienić na coś bezpieczniejszego. Wszystko wiec zalezy od rozwoju naszych maluchow.
 
Dostawki, według producenta, mozn używać dopóki dziecko nie siada samo. Czyli zależnie od dziecka tak do 6 miesięcy :)
 
No właśnie. Rocznik ma około 80cm wzrostu zazwyczaj więc na długość sporo wytrzyma. Ale już poziomu nie obniża się więc przy przekrecaniu czy siadaniu trzeba wymienić na coś bezpieczniejszego. Wszystko wiec zalezy od rozwoju naszych maluchow.
Dokładnie :)

My potem mamy lozeczko bedzie mial w swoim pokoiku :)
 
reklama
@LaOla Witaj :) Gratuluje córeczki :) U mnie też księżniczka, a termin na 31.07 czyli kilka dni po Was :)

Ja dzisiaj po laboratorium z rana,a po 15 miałam neurologa mam wzmożony zespół cieśni... :/ ale niestety na tym etapie ciąży nic z tym nie zrobimy, może za miesiąc jak bardzo będzie doskwierało i dzieciątko będzie większe. Także muszę się przyzwyczaić do moich drętwiących rąk :D

@Myslniczek nastepna szkoła rodzenia od 5 czerwca, zastanawiam się, bo bede wtedy w 32 tc, czy nie będzie za późno na zaczynanie i czy faktycznie lepiej nie zapłacić i iść od następnego tygodnia na zajęcia... :/
 
Do góry