reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja mam 3kg na plusie i tak stoję póki co. Ale chętnie wrąbałabym wszelkie mcdonaldy świata, więc te 3kg to zawdzięczam tylko diecie cukrzycowej [emoji23][emoji23] Marta, masz sposób na faceta [emoji12] u mnie niestety wagi pilnuje położna, więc nie ma szans żeby na niej nie stanąć :)
 
Mi mowila kiedyś ze cisnienie i waga ksiazkowo ciekawe co powie za tydzien [emoji14]
Do mnie się zawsze czepiała za cisnienie. Tylko na polowkowym miałam dobre. Stres po prostu. Jak już się czuje ruchy to jakoś mniejszy stres :) Waga to nie wiem chyba powinnam wiecej przytyc ale nikt się nie czepiał. Mnie to cieszy, będzie łatwiej zrzucić :)
 
Do mnie się zawsze czepiała za cisnienie. Tylko na polowkowym miałam dobre. Stres po prostu. Jak już się czuje ruchy to jakoś mniejszy stres :) Waga to nie wiem chyba powinnam wiecej przytyc ale nikt się nie czepiał. Mnie to cieszy, będzie łatwiej zrzucić :)
No tez bym tak chciala ;p ja zawsze taki szczuplaczek byłam [emoji14]
 
No tez bym tak chciala ;p ja zawsze taki szczuplaczek byłam [emoji14]
Wiesz wolałabym zjeść coś dobrego i przytyć niż nie tyć i ciągle jeść sałatki [emoji23] Mąż się smieje, że Shreka urodzę [emoji23][emoji23]
Przed pierwszą ciążą to ja byłam wręcz chuda. Ale nabrałam kształtów i już zostały :)
 
reklama
Do góry