reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Pewnie nie jajnik a więzadła. Teraz tam Ci się wszystko rozciąga, rośnie maluch dokazuje... To normalne. Ale wspomnij lekarzowi. Ja przed drugim porodem jakimś cudem wyhodowałam dwie torbiele, o ktorych dowiedziałam się po połogu na wizycie kontrolnej. Nie było ich widać wczesniej, bo dziecko zasłaniało a póki było małe - jajniki były czyste. Ale i znać o sobie nie dawały. Teraz chodze jak stara baba. 23+4 i strach co to bedzie za 10 tygodni [emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny chciałam zapytać, bo odebrałam wyniki krwi z morfologii i mam MPV zaniżone bo 8,30 a norma 9,4-12,5, oraz Bazofile mam 0,01 a norma jest 0,0 do 0,1. Miała tak któraś z Was? Nie wiem czy mam się czym martwić? Wizytę mam dopiero 29.03
 
Dziewczyny chciałam zapytać, bo odebrałam wyniki krwi z morfologii i mam MPV zaniżone bo 8,30 a norma 9,4-12,5, oraz Bazofile mam 0,01 a norma jest 0,0 do 0,1. Miała tak któraś z Was? Nie wiem czy mam się czym martwić? Wizytę mam dopiero 29.03
Bazofile też mam 0.01. Jesteś przeziebiona albo po chorobie?
Ja o swoich bazofilach wyczytałam, że jak tylko one są za nisko a inne wskazniki w normie to nie ma się czym martwic. Bierzesz kwas foliowy?
 
Bazofile też mam 0.01. Jesteś przeziebiona albo po chorobie?
Ja o swoich bazofilach wyczytałam, że jak tylko one są za nisko a inne wskazniki w normie to nie ma się czym martwic. Bierzesz kwas foliowy?
Właśnie nic mi nie dolega, na nic nie chorowałam ostatnio, wszystko ok. Reszta z morfologii jest ok, oprócz MPV bo też niski. Cały czas biorę witaminy gdzie jest kwas foliowy. Mam nadzieję że to chwilowe.
 
Dziewczyny chciałam zapytać, bo odebrałam wyniki krwi z morfologii i mam MPV zaniżone bo 8,30 a norma 9,4-12,5, oraz Bazofile mam 0,01 a norma jest 0,0 do 0,1. Miała tak któraś z Was? Nie wiem czy mam się czym martwić? Wizytę mam dopiero 29.03
Jakby to powiedział mój lekarz "eeeeee...";) Takie odchyły w ciąży to nie odchyły;)
 
Dziewczyny chciałam zapytać, bo odebrałam wyniki krwi z morfologii i mam MPV zaniżone bo 8,30 a norma 9,4-12,5, oraz Bazofile mam 0,01 a norma jest 0,0 do 0,1. Miała tak któraś z Was? Nie wiem czy mam się czym martwić? Wizytę mam dopiero 29.03

Ja ostatnio zrobiłam morfologię to połowę wskaźników miałam trochę za wysoką a drugą połowę trochę za niską. Same H i L. I w ogromnej panice idę do lekarza i ona mi mówi, że wszystko w porządku. To ja oczy takie OO! I ona mi mówi: Co jak co, ale ten dzidziuś to jest trochę ciało obce i Pani organizm właśnie w taki sposób na nie reaguje.
 
Mi położna ostatnio powiedziała tylko „ ooo komuś się przytyło” także ten.... Dietę miałam dobrych pare lat, teraz odpuszczam aczkolwiek wszystko w granicach rozsądku ;) Mam zamiar a raczej nadzieje zamknąć się w 15 kg :D:p Ale oczywiście czas pokaże, przyjdzie wiosna, lato owoce sezonowe które zastąpią slodycze... poza tym wiadomo, ze w chłodniejsze dni się dużo je i tyje :p
 
reklama
Mój ginekolog powiedział dokładnie to samo, dziecko to cialo obce i morfologia lubi sobie różne odchyły pokazywać, póki są ta nieduże wartości (szczególnie bez objawów) to olewamy
 
Do góry