reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Powodzenia na wizytach!
Co do słońca to wyślijcie trochę bo u mnie się właśnie sztorm zaczął czy inny cud natury i pizga [emoji85][emoji85]
U mnie tez leje,wróciłam że szkoły, buty całe mokre i kurtka.... w chacie ciemno że światło muszę palić, nienawidzę takiej pogody

Nie mam pomysłu na obiad...wczoraj nasmazylam naleśników i wszyscy byli zadowoleni ale dziś wypadaloby już zrobić jakiś normalny obiad [emoji6] od dzisiaj M ma wolne tydzień, 5 dni wolne normalnie od pracy i wziął dwa dni urlopu bo 14.02 mamy 10 rocznicę ślubu i przynajmniej spędzimy ją razem [emoji4]
 
reklama
Ale pospałam i mogę nawet powiedzieć że się wyspałam
Dzisiaj na 16 40 wizyta
Auto dalej u mechanika i nie wygląda to kolorowo
Witam nową koleżanke i miłego dnia
Ktoś dziś jeszcze wizytuje?
Nasz 2 tydzien u mechanika i tez nie jesy za dobrze.
@Aleczka80 pochwal się co fajnego znalazłaś. Ja sobie leżę jem śniadanko i pije kawkę. Mąż przejął się moim plamieniem i dzwoni co chwilę sprawdzać czy leżę hahahha
Dobrze ze sie przejmuje [emoji4]

Mi umowa kończy sie e czerwcu więc będzie przedłużona do dnia porodu chyba ze beds mnie chcieli po macierzyńskim i podpiszą ze mną Nową.
 
Mąż do 20 w pracy tylko mnie kontroluje przez tel. Póki co leżę dopóki też pies sobie nie przypomni że może byśmy poszli na dwór
 
Taki fajny dzień się zapowiadał i co?????? Nic nie trwa wiecznie zła jestem i drugi raz w tej ciąży nie mogę zapanować nad emocjami i aż łzy same mi lecą.
Mam wrażenie że nikogo poza mną i S nie cieszy nasza ciąża i przykre słowa usłyszałam od jednej osoby :(
Smutno mi , szkoda że nie ma jeszcze zamkniętego bym się wygadała :(
Nie martw się, najważniejsze, że Wy jesteście szczęśliwi :-)
Renisus trójka w zupełności by mi wystarczyła, wiesz jak zaszłam w ciążę. Ciągle we mnie siedzi,że to nie powinno się wydarzyć
My się jeszcze mało znamy, ale też mam wrażenie, ze jesteś bardzo silną, zorganizowana babką :-) I ze wszystkim doskonale sobie poradzisz, my babki już takie jesteśmy, wszystko lubimy analizować i martwić się na zapas...
Ale dziś napisaliście !!! Prawie jak książkę cała przeczytać [emoji23]

My po USG , maleństwo nie chciało pokazać co ma między nóżkami ale za to wiemy ze wszystko jest idealnie z maleństwem tak jak powinno
Zobacz załącznik 940927
Super, gratuluję wizyty [emoji173] Mój maluszek też nie chciał się pokazać i czekam na połówkowe :-)
Znowu się podnieść nie mogę a na 9 mam polowkowe. Żołądek mnie boli ale to pewnie z nerwów. Mój dalej chrapie.... Wkurzył mnie wczoraj wieczorem. Otworzyłam okno w sypialni bo mi gorąco było a ten odrazu setka że zimno i on się musi ubrać i dwie kołdry. Zamknęłam te okno. Jakoś zasnęłam, obudziłam się godzinę później i co? Obydwie kołdry na podłodze bo mu gorąco a ja cała spocona musiałam się przebierać.
Udusilabym ale kocham za bardzo
Kciuki zaciśnięte [emoji109]
Ale pospałam i mogę nawet powiedzieć że się wyspałam
Dzisiaj na 16 40 wizyta
Auto dalej u mechanika i nie wygląda to kolorowo
Witam nową koleżanke i miłego dnia
Ktoś dziś jeszcze wizytuje?
Trzymam kciuki za wizytę[emoji109] odzywaj się po [emoji4]
 
Bardziej wredngo dziecka to nie ma nikt. 40 minut mnie lekarz męczył a młody nic. Uciekał, wiercil się. Nic się nie udało zmierzyć. Jedynie głowa. Serce było widać ale za słabo. Jedyne co to wiem że łożysko jest u góry.

Mamy wrócić za jakieś 2 tyg.

Zła jestem no ale dodatkowy scan. Ehhh
 
Bardziej wredngo dziecka to nie ma nikt. 40 minut mnie lekarz męczył a młody nic. Uciekał, wiercil się. Nic się nie udało zmierzyć. Jedynie głowa. Serce było widać ale za słabo. Jedyne co to wiem że łożysko jest u góry.

Mamy wrócić za jakieś 2 tyg.

Zła jestem no ale dodatkowy scan. Ehhh

Ciekawe po kim ten Twój maluch ma charakterek?[emoji6][emoji6]
 
Nie wiem czy cos się nie zmienilo - może dziewczyny popowiedzą ale z tego co sie oreintuje to umowa na zastepstwo rozwiązuje sie z chwila powrotu osoby którą się zastepuje do pracy. W tym przypadku lepsza bylaby na czas okreslony bo taka zostaje przedluzona do dnia porodu a potem macierzyński płci ZUS. Nie wiem jak z ewentualnym macierzyńskim przy umowie na zastępstwo... to chyba rowniez zależy od przepracowanego czasu.
Masz mozliwość zapytać w kadrach u Was w firmie? Tam powiedziałyby Ci Panie dokładnie jak to jest bo nie chce Cię wprowadzić w błąd. Nie zajmuje się juz tym od ponad 5 lat więc i wiadomości mam "stare" caly czas się wszystko zmienia....
Dziękuje za odpowiedz :) właśnie w firmie mamy pana kadrowca i tak sie wybieram i wybieram... No ale w końcu muszę to wyjaśnić :D
 
reklama
Bardziej wredngo dziecka to nie ma nikt. 40 minut mnie lekarz męczył a młody nic. Uciekał, wiercil się. Nic się nie udało zmierzyć. Jedynie głowa. Serce było widać ale za słabo. Jedyne co to wiem że łożysko jest u góry.

Mamy wrócić za jakieś 2 tyg.

Zła jestem no ale dodatkowy scan. Ehhh
:-) A co mu będą tak wszędzie zaglądać? Będzie dobrze.
 
Do góry