reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Znowu się podnieść nie mogę a na 9 mam polowkowe. Żołądek mnie boli ale to pewnie z nerwów. Mój dalej chrapie.... Wkurzył mnie wczoraj wieczorem. Otworzyłam okno w sypialni bo mi gorąco było a ten odrazu setka że zimno i on się musi ubrać i dwie kołdry. Zamknęłam te okno. Jakoś zasnęłam, obudziłam się godzinę później i co? Obydwie kołdry na podłodze bo mu gorąco a ja cała spocona musiałam się przebierać.
Udusilabym ale kocham za bardzo
 
reklama
Ja się nie martwię tym, co mowia ludzie,nigdy się nie martwiłam,mam to głęboko, a to co się nie mieści w głowie, mam w doopie ;) gadali i będą gadać. Martwi mnie jak damy radę finansowo,logistycznie itp, już teraz jest ciężko:(
Ja już po laboratorium, właśnie wcinam śniadanko,bo jedyne co mam od 7 w głowie to żarcie;) strazaka Sama odstawilam do przedszkola, dziś mają bal, potem idę na kawę i ciacho, więc dziś pełen relaks.
Młody tak mnie skopał w poczekalni,że byłam w szoku, tak mocno jeszcze nie było, rośnie w siłę;)
 
Witajcie z rana :)

ja po sniadaniu - dzieci w szkole i przedszkolu :)

czekam na te ruchy maleństwa a tu nic :) a u Was już takie kopniaki.

Dziewczyny dacie radę :) bedzie dobrze - całe zycie pod górkę nie może być.

U mnie trzecie dzieciątko planowane a podejrzewam, że i tak polowa rodziny myśli, że wpadliśmy :D
Co do reakcji na maleństwo to najfajniej zareagowała moja babcia :) "super Aniu, najwyższy czas, poki jesteś jeszcze mloda to będzie Ci łatwiej wszystko ogarnąć" żadnego zdziwienia wzięła to za pewnik że powinno być trzecie :) i powiem wam, że podbudowała mnie tym bo inni to byli bardzo zdziwieni (w tym moi rodzice)
 
Cudownie! U mnie to samo. Wczoraj jak szykowałam się do kąpieli mój D. powiedział :ale brzuchal ci wywaliło, jeszcze tydzień temu był połowę mniejszy [emoji23][emoji23][emoji23] Widzę że nie jestem sama.

Co do durnych ludzi których obchodzi moje życie i moja ciąża. Mam to w d... To moje życie i mój brzuch. Jak można komentować tak że ktoś jest w ciąży? No nie rozumiem. A co jeśli dla kobiety rzeczywiście ciąża jest problemem ale kocha to dziecko? Toż to depresja gotowa! Zamiast wspierać łatwiej komuś szpile w serce wsadzić.
Nosz kur.... ! No i się zdenerwowałam z samego rana .
Ja się cieszę że jesteście w ciąży [emoji16] wszystkie! I czekam na piękne zdjęcia pięknych bobasów po porodzie.
 
Super [emoji3590] gratuluję udanej wizyty. Szkoda że maleństwo się chowa. Ile do następnego usg? Dasz radę a córcia pomoże[emoji8]Takich ludzi nie potrzeba w naszym życiu, dlatego po prostu olewac ich opinię i najlepiej z podniesioną głową pokazywać swoje szczęście.

;) 11 Marca Połówkowe [emoji28] ale może do tego czasu zrobię kolejne usg bo tak mysle ze M ma 3 Marca urodziny i fajnie by mu było zrobić niespodziankę z balonami czy coś w tym stylu :)
 
Cześć dziewczyny ! :) Czytam Was już jakiś czas także postanowiłam się przedstawić. Jestem Ada i zaczynam 19 tc. Aktualnie u mnie wszystko w porządku. Miło Was poznać
Witaj ;)
;) 11 Marca Połówkowe [emoji28] ale może do tego czasu zrobię kolejne usg bo tak mysle ze M ma 3 Marca urodziny i fajnie by mu było zrobić niespodziankę z balonami czy coś w tym stylu :)
Ooo dobry pomysł [emoji13]
Ja na twoim miejscu tez chyba zrobiłbym szybciej [emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny ! :) Czytam Was już jakiś czas także postanowiłam się przedstawić. Jestem Ada i zaczynam 19 tc. Aktualnie u mnie wszystko w porządku. Miło Was poznać

Witaj!

Dziecko w żłobku, śniadanie zjedzone a teraz kawa. Potem wypadałoby się wziąć za jakieś sprzątanie ale bardzo bardzo mi się nie chce;)

Co do gadania innych ludzi to dziewczyny już powiedziały wszystko co jest do powiedzenia.

Ja wiem, że niektóre z nas maja bardzo pod górkę i ciężko się cieszyć ciąża w takiej sytuacji ale damy/dacie rade. Trzymajcie się wszystkie ciepło!!

Miłego dnia dziewczyny[emoji4][emoji4]
 
Do góry