reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Weźcie nie straszcie, jak jeszcze to czwarte będzie takie sprytne jak reszta to już do końca osiwieje.. ja wiem,że się stało i już. Nie ma odwrotu, staram się cieszyć drobnostkami, jakoś normalnie przeżyć ta ciąże,ale jest ciężko, co bym nie robiła, to wraca i pewnie jeszcze długo będzie. Boję się po prostu o naszą przyszłość.
Jagódka ja odbieram Ciebie jako twardą silną babkę nie pasuje mi do Ciebie ten pesymizm. Wszystko będzie jak najlepiej:tak:
 
reklama
Ale dziś napisaliście !!! Prawie jak książkę cała przeczytać [emoji23]

My po USG , maleństwo nie chciało pokazać co ma między nóżkami ale za to wiemy ze wszystko jest idealnie z maleństwem tak jak powinno
IMG_1830.JPG
 
Ada mam nadzieje ze usunelas jej komentarz i ja zablokowals. Brak slow.
Usunelam kom i zablokowalam ją. Nawet szkoda moich nerwów było na pisanie jakiejkolwiek wiadomości, zwłaszcza że byłam dzień po cesarce. Ja nawet w sumie zła nie byłam ale sa to w takim szoku że można coś takiego napisać drugiej osobie na publicznym forum... zrobiłam nawet screena tego komentarza zanim usunelam na wypadek gdyby kiedyś chciała się pogodzić.
 
Ale dziś napisaliście !!! Prawie jak książkę cała przeczytać [emoji23]

My po USG , maleństwo nie chciało pokazać co ma między nóżkami ale za to wiemy ze wszystko jest idealnie z maleństwem tak jak powinno
Zobacz załącznik 940927
Wow ale jakie piękne wyraźne zdjęcie [emoji173] najważniejsze że wszystko w porządku [emoji4]
 
@ada1989 no po prostu szok aż mnie zatkało, ludzie są naprawdę podli :o

@D1407 gratulacje udanej wizyty. Cudne maleństwo❤
Ja z synami w ciąży długo czekałam na płeć A ta mała panna na każdej wizycie pokazuje co ma między nogami 8-)
 
Spać nie moge...maluszek od godziny się tak wierci że szok, jeszcze w tej ciąży tak wyraźnie ruchów nie czulam, a teraz dosłownie chyba fitness tam uprawia [emoji1]
 
reklama
Do góry