reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Sprawdziłam sobie cukoer a tu 3.1 (56)nigdy takiego niskiego nie miałam [emoji33][emoji33] dobrze ze zaraz obiad ale będę sprawdzać

A jak się z tym czułaś??
Ja dziś miałam - tak przypuszczam bo nie mierzę - jakiś mega spadek cukru w sklepie. Ale moja wina, bo o śniadaniu byłam pół dnia. Słabość, szybko do kasy i po batonika ^^ A potem się rozbierałam na mrozie bo atak zimnych potów ...
No u mnie podobnie. Dokładnie 20dni :)
U mnie za 27 ^^

W ogóle to moja dr ma straszne zapóźnienie. Dopiero mi tokso zleciła... Miałam ją dziś pytać ale sama na to wpadła...
 
reklama
A jak się z tym czułaś??
Ja dziś miałam - tak przypuszczam bo nie mierzę - jakiś mega spadek cukru w sklepie. Ale moja wina, bo o śniadaniu byłam pół dnia. Słabość, szybko do kasy i po batonika ^^ A potem się rozbierałam na mrozie bo atak zimnych potów ...

U mnie za 27 ^^

W ogóle to moja dr ma straszne zapóźnienie. Dopiero mi tokso zleciła... Miałam ją dziś pytać ale sama na to wpadła...
Mi zleciła już drugi raz. I tak co drugą wizytę mam robić tokso, bo nie chorowałam.
 
Wiecie co, dłuży mi się w tej ciąży. Chciałabym już trzeci trymestr. Może jakby już była wiosna i słoneczna pogoda to byłoby inaczej, jakoś mam dosyć szarówki i tak mokro, nieprzyjemnie jest. Dzisiaj jakiś gorszy dzień chyba mam, wszyscy i wszystko mnie denerwuje...
To witaj w klubie :) Ja to bym już chciała być po porodzie , zawsze mówiłam że sto razy wolę rodzić niż w ciąży chodzić :p
 
A jak się z tym czułaś??
Ja dziś miałam - tak przypuszczam bo nie mierzę - jakiś mega spadek cukru w sklepie. Ale moja wina, bo o śniadaniu byłam pół dnia. Słabość, szybko do kasy i po batonika ^^ A potem się rozbierałam na mrozie bo atak zimnych potów ...

U mnie za 27 ^^

W ogóle to moja dr ma straszne zapóźnienie. Dopiero mi tokso zleciła... Miałam ją dziś pytać ale sama na to wpadła...
Normalnie [emoji85] ja choruje na cukrzycę już kilka lat i od dawna nie mam objawów spadku. Trochę to niebezpieczne no ale już się nauczyłam kiedy i po czym mi spada. Dziś mnie zaskoczyło
 
Czyli nie jestem jedyna, która nie zna płci :)
Ja także nie znam i muszę czekac dwa tygodnie, mam nadzieje ze na tym usg nie będzie tak uparte jak na poprzednim [emoji15]
Martuś trzecia córa :D :D :D :D ja już mu nwet życzę tego syna ale przeczuć nie mam żadnych i coś mi się zdaje że za bardzo chce i się nie spełni :) ale koleżanka mi pisała jak urodziła " bądź uparty syn będzie czwarty " :D :D :D
My za to 3 synów [emoji16] M już mówi do brzucha że dziewczynka ale ja się nie nastawiam. W mojej rodzinie ciotka miała 3 córy i po 12 latach od najmłodszej strzelili sobie syna, tak im się udało [emoji1]



Tyle napisane, nie wszystko doczytałam bo zaraz mi bateria padnie.

Już koniec siadania na kanapie z jedna noga na podłodze a druga zgiętą- jak mnie ból w pachwinie złapał to myślałam że nie zrobię kroku [emoji31] i tak cały wieczór chodziłam jak stara babcia, po prawej stronie ciągnie. W tamtej ciąży tak miałam ale to już na pewno po 30 tyg, położna miała rację że w tej zmęczenie przyjdzie szybciej [emoji53]
 
Pregna Plus ma to wszystko w jednej tabletce do tego jeszcze żelazo.
O, dzięki. [emoji846]
Czyli nie jestem jedyna, która nie zna płci :)
Ja mam wizytę za tydzień w srodę i nie mogę się doczekać. Steskniłam się za swoim dzieckiem. [emoji7][emoji7]

I mam nadzieję, że potwierdzi płeć i że nic się nie zmieniło między nogami. [emoji1] Ledwo powstrzymuję się przed zakupem sukieneczek.
 
No to lepiej sprawdzić. Ja biorę aspiryne I jakoś z miesiąc temu rozcielam rękę w pracy, lekko a lało się z 10 minut już się zastanawiałam czy trzeba będzie szyć Też mnie dziś wszystko wkurwia. Pogoda nie pomaga, właśnie się zaczął storm :/ Jedyne co mnie trzyma przy życiu to polowkowe jutro. I kebab [emoji23][emoji23]
Też za mną chodzi kebab, w sobotę mam wizytę u endokrynologa akurat w porze obiadowej, więc zamiast gotować obiad kupimy kebaba [emoji16]
To witaj w klubie :) Ja to bym już chciała być po porodzie , zawsze mówiłam że sto razy wolę rodzić niż w ciąży chodzić :p
Szczerze mówiąc to chodzenie w ciąży mnie nudzi, uwielbiam noworodki i się nimi zajmować [emoji4]
 
reklama
Też za mną chodzi kebab, w sobotę mam wizytę u endokrynologa akurat w porze obiadowej, więc zamiast gotować obiad kupimy kebaba [emoji16]Szczerze mówiąc to chodzenie w ciąży mnie nudzi, uwielbiam noworodki i się nimi zajmować [emoji4]
Zjadłam kebaba i od razu humor lepszy

Siedzimy i oglądamy AGDQ. Zajebisci są[emoji85] a my takie no lifey siedzimy i oglądamy.
AGDQ to są gracze którzy pokonują gry w zaskakująco szybkim czasie jednocześnie zbierają kasę na walkę z rakiem.
 
Do góry