reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Sprawdziłam sobie cukoer a tu 3.1 (56)nigdy takiego niskiego nie miałam [emoji33][emoji33] dobrze ze zaraz obiad ale będę sprawdzać
Ennis ja dzisiaj rano, fakt ze spalam do.11tej bo L w domu, mialam 3,1 i sprzet az zaczal mi piszczec. Nie wiem co to bylo, moze jakis zly pomiar zrobilam.
 
reklama
Ennis ja dzisiaj rano, fakt ze spalam do.11tej bo L w domu, mialam 3,1 i sprzet az zaczal mi piszczec. Nie wiem co to bylo, moze jakis zly pomiar zrobilam.
3 razy sprawdziłam i taki sam był [emoji85] po nektarynce podszedł do 3.9 teraz wcinam obiad więc będę żyć [emoji23]
 
Ja zawsze miałam taki problem a krzepliwosc w normie [emoji85] życzę ci tego samego

Dzięki, mam nadzieję. Kiedyś badałam i bylo ok, ale zawsze było normalnie, a teraz krew się leje nawet 8-10minut[emoji29] lekarz chciał,żebym brała acard, a to jeszcze bardziej rozrzedzi krew, więc najpierw muszę zbadać ta krzepliwość,żeby sobie biedy nie narobić
 
Wiecie co, dłuży mi się w tej ciąży. Chciałabym już trzeci trymestr. Może jakby już była wiosna i słoneczna pogoda to byłoby inaczej, jakoś mam dosyć szarówki i tak mokro, nieprzyjemnie jest. Dzisiaj jakiś gorszy dzień chyba mam, wszyscy i wszystko mnie denerwuje...
 
Ja jutro idę do laboratorium, bo we wtorek wizyta, to wypadaloby zrobić najpierw wyniki. Kazał mi zrobić krzepliwość, trochę sie obawiam, bo ostatnio mam problemy z zatamowaniem krwawienia po pobieraniu krwi [emoji849]

A co dokładnie masz zbadać, jeśli mogę spytać? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
 
Ja też nie znam. Połówkowe usg mam będę mieć w pierwszej połowie marca. Może się dowiem [emoji23].
to może to mnie przeraża. Moja córka pokazała co tam ma w 27 tygodniu.. Nie chce tyle czekać. Jak nie pokaże to się umówię gdzieś na 3d. Nie mam totalnie nic dla dziecka a chciałabym wyprawkę rozłożyć w czasie
 
reklama
Dzięki, mam nadzieję. Kiedyś badałam i bylo ok, ale zawsze było normalnie, a teraz krew się leje nawet 8-10minut[emoji29] lekarz chciał,żebym brała acard, a to jeszcze bardziej rozrzedzi krew, więc najpierw muszę zbadać ta krzepliwość,żeby sobie biedy nie narobić
No to lepiej sprawdzić. Ja biorę aspiryne I jakoś z miesiąc temu rozcielam rękę w pracy, lekko a lało się z 10 minut już się zastanawiałam czy trzeba będzie szyć
Wiecie co, dłuży mi się w tej ciąży. Chciałabym już trzeci trymestr. Może jakby już była wiosna i słoneczna pogoda to byłoby inaczej, jakoś mam dosyć szarówki i tak mokro, nieprzyjemnie jest. Dzisiaj jakiś gorszy dzień chyba mam, wszyscy i wszystko mnie denerwuje...
Też mnie dziś wszystko wkurwia. Pogoda nie pomaga, właśnie się zaczął storm :/ Jedyne co mnie trzyma przy życiu to polowkowe jutro. I kebab [emoji23][emoji23]
 
Do góry