reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jezu, ale się narobiłam [emoji849]
Czas zmienić winylowe rękawiczki na wieczorową sukienkę... chociaż trochę mi to nie w smak, bo zamiast wychodzić wolałabym ogarnąć wszystko do końca. A tak to na juro zostaje mi odkurzenie 400m kw i zakupy w Makro a o 14:00 musi juz pachnieć, błyszczeć. Chcę juz poniedziałek ... (nie krzyczcie [emoji6])
 
reklama
Jezu, ale się narobiłam [emoji849]
Czas zmienić winylowe rękawiczki na wieczorową sukienkę... chociaż trochę mi to nie w smak, bo zamiast wychodzić wolałabym ogarnąć wszystko do końca. A tak to na juro zostaje mi odkurzenie 400m kw i zakupy w Makro a o 14:00 musi juz pachnieć, błyszczeć. Chcę juz poniedziałek ... (nie krzyczcie [emoji6])
Ciężki kawałek chleba. Z drugiej strony myślę, że czujesz ogromną satysfakcję, że pensjonat jest Twój i to Twoją ciężką prace chwalą goście :)
 
Jezu, ale się narobiłam [emoji849]
Czas zmienić winylowe rękawiczki na wieczorową sukienkę... chociaż trochę mi to nie w smak, bo zamiast wychodzić wolałabym ogarnąć wszystko do końca. A tak to na juro zostaje mi odkurzenie 400m kw i zakupy w Makro a o 14:00 musi juz pachnieć, błyszczeć. Chcę juz poniedziałek ... (nie krzyczcie [emoji6])
Podziwiam za siły i chęci
 
Witajcie! Ja właśnie po wizycie, sprawdzenie wyników moczu, ciśnienia i ważenie, szybki podgląd maluszka wszystko ok. Na następnej wizycie połówkowe chyba, że zrobie gdzieś wcześniej dodatkowo, kto ma lepszy sprzęt do usg. Bardzo dobrze było widać kręgosłup na monitorze ;-)
 
Witajcie! Ja właśnie po wizycie, sprawdzenie wyników moczu, ciśnienia i ważenie, szybki podgląd maluszka wszystko ok. Na następnej wizycie połówkowe chyba, że zrobie gdzieś wcześniej dodatkowo, kto ma lepszy sprzęt do usg. Bardzo dobrze było widać kręgosłup na monitorze ;-)
Super ze wszystko ok [emoji176][emoji4]
 
Nie należę do perfekcyjnych pań domu, ale chyba włączył mi się tryb „obiadki matki”. Codziennie gotuję coś wybitnego [emoji23] Nie wliczając dni wyjętych z życia przez migrenę.
Nawet nie wiedziałam, że tak potrafię! Dziś puree z ziemniaków i autorskie kotlety mielone z indyka z żytnim chlebem zamiast bułki :D
 

Załączniki

  • 748C68F6-2F54-4FBE-AC73-8836CE9326B3.jpeg
    748C68F6-2F54-4FBE-AC73-8836CE9326B3.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 78
Super ze po wizytach ok ;)

Aaaa napadł na mnie głód słodkiego . Kupiłam sobie serniczek :D


Krwi pepowinowej pobierać nie zamierzamy.

Czy tylko ja mam takie słabe paznokcie?? Masakra jakaś. Muszą być ciągle na króciutko bo zaraz się rozwarstwiaja... :(
 
Mi paznokcie rosną jak głupie. Tzn zawsze miałam ładne, ale teraz są mega:)
A u mnie dziś lenistwo,naleśniki z dżemem truskawkowym, bananami i bitą śmietaną;)
IMG_20190207_154455.jpeg
 
reklama
A mnie coś dzisiaj wzięło najpierw rano zrobiłam porządek z butami połowa poszła do oddania, okno w kuchni było straszne bo obok budowa wiec umyłam teraz czaje się na szafę w przedpokoju no zwariowałam dzisiaj jutro będę zdychać
Ja też dziś wysprzątałam niczym na święta [emoji23] razem będziemy jutro umierać. Ja się czaje na okna, ale czekam jak teściowa będzie miała ranki bo by zawału kobita dostała [emoji23][emoji23]
Nie należę do perfekcyjnych pań domu, ale chyba włączył mi się tryb „obiadki matki”. Codziennie gotuję coś wybitnego [emoji23] Nie wliczając dni wyjętych z życia przez migrenę.
Nawet nie wiedziałam, że tak potrafię! Dziś puree z ziemniaków i autorskie kotlety mielone z indyka z żytnim chlebem zamiast bułki :D
[emoji39] opierdzieliła bym te kotleciki
Witajcie! Ja właśnie po wizycie, sprawdzenie wyników moczu, ciśnienia i ważenie, szybki podgląd maluszka wszystko ok. Na następnej wizycie połówkowe chyba, że zrobie gdzieś wcześniej dodatkowo, kto ma lepszy sprzęt do usg. Bardzo dobrze było widać kręgosłup na monitorze ;-)
Super, że wszystko dobrze [emoji173]
Jezu, ale się narobiłam [emoji849]
Czas zmienić winylowe rękawiczki na wieczorową sukienkę... chociaż trochę mi to nie w smak, bo zamiast wychodzić wolałabym ogarnąć wszystko do końca. A tak to na juro zostaje mi odkurzenie 400m kw i zakupy w Makro a o 14:00 musi juz pachnieć, błyszczeć. Chcę juz poniedziałek ... (nie krzyczcie [emoji6])
Oj tam [emoji4] zazdroszczę. Też bym się odpicowała i wyskoczyła gdzieś.
A wszystko spokojnie ogarniesz. Będzie błysk[emoji106]
 
Do góry