reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja swojego syna zapisałam do ortodonty jak miał 6,5 roku. Chodziłam z nim prywatnie i dopiero teraz przyszła jego kolej na NFZ a ma 10 lat. Będzie nosił aparat za który będzie trzeba zapłacić, bo w kolejce na aparat z NFZ jest dopiero na 2020 r zapisany.
O Matko ile trzeba czekać.... a jaki koszt takiego aparatu?
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę na 15 i jakoś wyjątkowo się przed nią stresuję.
U mnie dzisiaj 16t4d , ruchu raczej czuje ale bardzo delikatne i nieregularne, a na plusie to pewnie mam z 4-5kg i jeszcze wszystko mi w brzuch poszło więc czuje się jak w 7 miesiącu a nie 4 i aż mi głupio
Trzymam kciuki za wizytę ja mam w nastepny piątek i też jakiegoś stresa mam :(
 
U mnie od początku 4.5 kg na plusie a idzie 19 tydzień ;) na początku się przejmowałam a teraz mam to gdzieś nie uniknione że przytyje :)

slodkatrojeczka jaką zamawiasz? Bo też szukam poduchy a nie wiem jaką wybrać :)
Ja zaokrąglilam się znacznie a obiecalam sobie że nie przytuje więcej niż 10 kg - marnie widzę to moje założenie ale stwierdziłam ostatnio, że trudno najwyżej po porodzie będę zrzucać :)
 
Jeszcze szukam :) Chyba zamówię Motherhood, w sumie ma dobre opinie...
Ja bardzo polecam. Materiał ma mega milusi i póki co mi nie flaczeje

Wiem, wiem, że ważyć się trzeba. Codziennie to robiłam i mega mnie to stresuje. Mam tendencję do tycia, więc u mnie całe życie dieta. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. W poniedziałek wizyta to lekarz mnie zważy.
Marta kurde to musiałaś być "dużą" dziewczynką w tamtym okresie. Ale dobrze, że zrzuciłaś. Ja też byłam gruba i w sumie szybko mi spadło.
Ogólnie ciąża to super czas, a ja się czuję jak kupa. Niby drugi trymestr a cera dalej dramat, włosy porażka :(
Byłam naprawdę duża. U mnie cera tez paskudna i włosy nadal wypadają

Za 1,5h wyjeżdżam na badanie. Denerwuje się
 
I po dentyście :) poszło szybko i sprawnie na szczęście jeden malutki ubytek i spokój na kilka miesięcy, przy okazji ja się zapisałam na kontrolę

600 zł na górne zęby, aparat wyciągany, stały to pewnie więcej.
Ja czekałam 3 miesiące na NFZ i chcieli mu od razu aparat robić ale wyszło jak wyszlo :( Może teraz spróbuje zapisać i się uda, rok czasu to liczę że i dziecko trochę dojrzało 8-)

Idę brać się za jakąś robotę może prasowanie bo żelazko mnie przez całe ferie nie widziało :p a i słyszę że suszarka skończyła suszyć więc jest co robić.
Co na obiad dziewczyny dzisiaj ? Jakieś inspiracje?
@Wyjątkowa Marta kciuki zaciśnięte :)
 
Na szczęście mam pomidorówkę, a poza tym nie mam pomysłu... Coś później bede wymyślać...
 
reklama
Do góry