reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja bardzo polecam. Materiał ma mega milusi i póki co mi nie flaczeje


Byłam naprawdę duża. U mnie cera tez paskudna i włosy nadal wypadają

Za 1,5h wyjeżdżam na badanie. Denerwuje się
Marta nie denerwuj sie na pewni bedzie ok ale sama mam badanie o 19.30 i nie powiem zebym byla spkojna [emoji4] od dwoch dni czuje jak sie dzidzius wierci a w poniedzialek kolo pępka mialam twarda kulkę i ciekawa jestem czy to ręka czy noga [emoji4] a u ciebie jak? U nas bedzie 18 +6 jak poczulam dzidzia
 
Marta nie denerwuj sie na pewni bedzie ok ale sama mam badanie o 19.30 i nie powiem zebym byla spkojna [emoji4] od dwoch dni czuje jak sie dzidzius wierci a w poniedzialek kolo pępka mialam twarda kulkę i ciekawa jestem czy to ręka czy noga [emoji4] a u ciebie jak? U nas bedzie 18 +6 jak poczulam dzidzia

Nadal cisza od wczoraj. Nawet po stosunku w nocy gdzie wyrażała swoją dezaprobatę, rano po kawie z miodem cisza, po śniadaniu cisza, po uciskaniu brzucha cisza.. z nerwów od rana prasuje
 
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :D
Ja miałam kiedyś taki wymienny aparat zakładany na noc i pamiętam był moim przeklenstwem haha
Ale z perspektywy czasu to super sprawa jest- zęby proste :D
 
reklama
Marta, trzymam kciuki! [emoji173]️

Ja jako nastolatka nosiłam też taki wyjmowany. Ale miałam go źle dobrany, kiepski ortodonta, także za bardzo mi nie pomógł. I jako 20 latka niestety musiałam zainwestować w leczenie prywatne. 3 lata stałego apratu, kontrole - nie powiem ile kasy na to wybuliłam [emoji33]. Ale zęby wyprostowane, zgryz naprawiony.
 
Do góry