reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
dzisiaj sobie pozwolilam na relax po podrozy z gor bylam kierowca z reszta tak jest najczesciej [emoji23] i wlasnie zrobilam sobie kapiel we wanne wiem ze kobiety we wczesnej ciazy raczej powinny korzystac z prysznica ale tak bardzo lubie polezec sobie w bąbelkach ze musialam [emoji85] wode przystosowalam do mojego stanu wiec dlugo nie poleze bo pewnie za 10 minut bedzie zimna [emoji23] [emoji23] mam problemy z kregoslupem i taka podroz objawia sie poznirj u mnie bolami w ledzwiach i krzyzu wiec stwierdzilam ze chwila przyjemnosci w wannie dobrze mi zrobi :) korzystacie z wanny? czy raczej odpuscilyscie narazir?[emoji6]


Prysznic. Ale przed ciążą też korzystałam częściej z prysznica niż z wanny.
 
kurcze ja to na wizycie musze wypytac wszystko bo to moja pieresza ciaza... jestem bardzo szczupla osoba i boje sie ze moge nie dac rady urodzic silami natury... a po za tym ma kręgozmyk to takie zwyrodnienie kregoslupa ja mam go w odcinku ledzwiowym wiec tym bardziej boje sie ze bol pleciw przy porodzie przebije wszystkie mozliwe skale...


Wszystko zgłoś ginekologowi. Może będzie wskazanie do cc. A przed pierwszym porodem mierzyli mi chyba miednice? Dasz radę :)
 
Wszystko zgłoś ginekologowi. Może będzie wskazanie do cc. A przed pierwszym porodem mierzyli mi chyba miednice? Dasz radę :)
wolalabym silami natury ale obawiam sie ze nie mam ani predyspozycji fizycznych do porodu naturalnego ani moj kregoslup nie bedzie w stanie tego zniesc... [emoji26] a czy miednice mierza dopiero po przyjrchaniu na IP z bolami czy np.moge poprosic teraz na wizycie zeby sprawdzila moja gin?
 
już spicie? [emoji15] ja to bylam zamulona przez caly dzien a teraz odzylam i wlasnie moj narzeczony poszedl mi robic druga kolacje [emoji23] [emoji12]
 
wolalabym silami natury ale obawiam sie ze nie mam ani predyspozycji fizycznych do porodu naturalnego ani moj kregoslup nie bedzie w stanie tego zniesc... [emoji26] a czy miednice mierza dopiero po przyjrchaniu na IP z bolami czy np.moge poprosic teraz na wizycie zeby sprawdzila moja gin?

Mi mierzyli jak przyjechałam rodzić. Nie wiem, czy nie znając orientacyjnej wagi/rozmiaru dziecka coś Ci powiedzą. Jeśli chodzisz z tym kręgosłupem do jakiejs poradni to na bank dostaniesz zalecenie na cc. Jak nie chodzisz - zapisz się. Miałam bóle krzyżowe przy obu poradach. Nie wyobrazam sobie mieć do tego nie do konca sprawny kręgosłup. Wydaje mi się, że to jest jak najbardziej wskazanie do cc
 
już spicie? [emoji15] ja to bylam zamulona przez caly dzien a teraz odzylam i wlasnie moj narzeczony poszedl mi robic druga kolacje [emoji23] [emoji12]

Ja dzisiaj poszłam na spacer do lasu z rodzinką i jakoś tak od razu mi lepiej. Ogólnie ciągle mi słabo i niedobrze. Dzisiaj pierwszy raz od 2 tygodni nie spałam w dzień :)
 
Mi mierzyli jak przyjechałam rodzić. Nie wiem, czy nie znając orientacyjnej wagi/rozmiaru dziecka coś Ci powiedzą. Jeśli chodzisz z tym kręgosłupem do jakiejs poradni to na bank dostaniesz zalecenie na cc. Jak nie chodzisz - zapisz się. Miałam bóle krzyżowe przy obu poradach. Nie wyobrazam sobie mieć do tego nie do konca sprawny kręgosłup. Wydaje mi się, że to jest jak najbardziej wskazanie do cc
ale do poradni ortopedycznej? czy jakas inna masz na mysli? czy to ortooeda wydaje opinie na wskazanie do cc??
 
reklama
Boziu, ogladalam wlasnie jakis film o biegach przelajowych..... Uplakalam sie jak dzika. Cudnie. Sezon na placz nawet na reklamach uwazam za otwarty!
 
Do góry