reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Grupę trzeba robic dwa razy, dokładnie, zmieniły się zalecenia. Ja zrobiłam kawkę i czytam, bo już uszyłam to, co było zamówione. Teraz chyba się wezmę za to, co miałam w planach, kupiłam śliczny Softshell i chce uszyć takie spodnie na wiosnę i jesień, zewnętrzne. Liczyłam na dziewczynkę i z myślą o niej wzór w piwonie, a tu kicha poleca do jakiejś małej klientki:)
Ja mam nadzieję, że za niedlugo usiąde do maszyny :) pasuje mi poszyć spodnie synowi do przedszkola bo przez te slizgi to dziurawi na kolanach okropnie. Kurtki wiosenno-jesienne szyłam na jesień to będa jeszcze dobre ale rękawy w bluzach juz krótkawe więc będę mieć co robić :) Będziesz szyć dla małego dzidziusia jakieś ubrania? czy raczej nastawiasz się na kupno? Ja mialam ochotę uszyć ale nie mam doświadczenia z napami i trochę się obawiam...
 
Ja grupy krwi nie muszę robić, tylko przynieść z tamtej ciąży.
Co do obiadu, to ja pizze zamówiłam. [emoji1]
Córka w żłobku, ja pranie robie i dzisiaj bardziej leniwy dzień.
Co do spania, to cudowne dziecko mi się trafiło. Moja mała potrafi iść o 20/21 i śpi do 9/10. Oprócz tego drzemka w dzień. Jak ma żłobek to trochę inaczej to wyglada.
 
Ja grupy krwi nie muszę robić, tylko przynieść z tamtej ciąży.
Co do obiadu, to ja pizze zamówiłam. [emoji1]
Córka w żłobku, ja pranie robie i dzisiaj bardziej leniwy dzień.
Co do spania, to cudowne dziecko mi się trafiło. Moja mała potrafi iść o 20/21 i śpi do 9/10. Oprócz tego drzemka w dzień. Jak ma żłobek to trochę inaczej to wyglada.
Ja sobie zamawiam takie dziecko [emoji23][emoji23]
 
Ja mam nadzieję, że za niedlugo usiąde do maszyny :) pasuje mi poszyć spodnie synowi do przedszkola bo przez te slizgi to dziurawi na kolanach okropnie. Kurtki wiosenno-jesienne szyłam na jesień to będa jeszcze dobre ale rękawy w bluzach juz krótkawe więc będę mieć co robić :) Będziesz szyć dla małego dzidziusia jakieś ubrania? czy raczej nastawiasz się na kupno? Ja mialam ochotę uszyć ale nie mam doświadczenia z napami i trochę się obawiam...
Chciałabym ale napownice mam strasznie nędzna, jak kupię prasę kaletnicza (bo mam w planach) to będę jechać i z bodziakami;) i rampersami. Na pewno jakieś bloomersy uszyje na lato:)
Jak Ci tak dziurawi spodnie to zrób sobie latki,naszyj jedna na drugą i naszyj na kolana taki cały pakiet. Jak zjedzie jedną warstwę to odprowadzanie i spodnie dalej jak nowe:)
 
reklama
Do góry